Konya Askf Amatör Evi Hizmete Açıldı - Son Dakika

Konya Askf Amatör Evi Hizmete Açıldı

22.11.2018 11:41
Konya Askf Amatör Evi Hizmete Açıldı, System.String[]

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'na (KASKF) tahsis edilen Amatör Evi'nin açılışı gerçekleştirildi.

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'na (KASKF) tahsis edilen Amatör Evi'nin açılışı gerçekleştirildi.

Düzenlenen açılışa Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Genel Başkanı, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, TASKK Genel Sekreteri Abdullah Albunar, TASKK Genel Başkan Vekilleri Adnan Ersan ve Fahrettin Eserdi, Genel Başkan Yardımcısı Kadri Yatkın, Mali Sekreter Hatip Çopur, Tesisler Sekreteri Burhan Cahit Erdem ve Selahattin Çodur, Eğitim Sekreteri Mehmet Top, Malatya ASKF Başkanı Seyfullah Özdemir, Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Remzi Ay ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

ALİ DÜŞMEZ: "SOSYAL VE KÜLTÜREL MERKEZ OLARAK AMATÖR SPOR KULÜPLERİMİZE HİZMET EDECEK"

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Genel Başkanı Ali Düşmez yaptığı açıklamada, "Sosyal ve kültürel merkez olarak amatör spor kulüplerimize hizmet edecek bu güzel tarihi Amatör Evi'nin amatör spor camiamıza hayırlı olması temennilerimizle bu binayı tahsis eden Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'a tüm amatörler adına teşekkür ederim" dedi.

Konya ASKF Başkanı Remzi Ay ise "1896 yılında Almanlar tarafından yapılan binalar neo-klasik Alman yerel mimari tekniği, yüksek eğimli çatılar, basık kemerler, ot tuğlaları, saçak ve alın süslemeleri gibi özellikleri ile özgün bir kimliğe sahiptir. Yıllar içerisinde deformasyona uğrayan yapılar, Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından restore edilerek bambaşka bir görünüme kavuştu. Bölgede özellikle trenden inen yolcuların dikkatlerini de çeken birbirinden güzel on üç ev, adeta tren nostaljisinin tamamlayıcısı konumunda bulunan bu hizmet evini ASKF'ye tahsis eden Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'a amatörler adına çok teşekkür ederim" dedi.

- Konya

Konya Askf Amatör Evi Hizmete Açıldı
Konya Askf Amatör Evi Hizmete Açıldı
Konya Askf Amatör Evi Hizmete Açıldı

Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Konya Askf Amatör Evi Hizmete Açıldı - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

İBB'nin organizasyonunda Akşener'in yakasındaki rozet dikkat çekti 00:10 İBB'nin organizasyonunda Akşener'in yakasındaki rozet dikkat çekti Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik'in dergi için verdiği pozlar olay oldu 22:39 Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik'in dergi için verdiği pozlar olay oldu Aşı olanlar dikkat! Son dönemde sıkça görülen kalp iltihaplanması ile aşının bağlantısı ortaya çıktı 21:55 Aşı olanlar dikkat! Son dönemde sıkça görülen kalp iltihaplanması ile aşının bağlantısı ortaya çıktı
Az kalsın turşu diye yiyeceklerdi! Ünlü fast-food zincirinden alınan hamburgerin içinden sümüklü böcek çıktı 21:03 Az kalsın turşu diye yiyeceklerdi! Ünlü fast-food zincirinden alınan hamburgerin içinden sümüklü böcek çıktı Çifte cinayetin arkasındaki korkutan detay! Eşinin başkasıyla ilişki yaşamasına dayanamadığı öne sürüldü 18:12 Çifte cinayetin arkasındaki korkutan detay! Eşinin başkasıyla ilişki yaşamasına dayanamadığı öne sürüldü Arkadaşlarını korumak için bacağını kaybeden Gazi Yusuf Yayla: Devlete değil bacağımız, canımız feda 17:35 Arkadaşlarını korumak için bacağını kaybeden Gazi Yusuf Yayla: Devlete değil bacağımız, canımız feda
Kamunun üç katılım bankası birleşme hazırlığı yapıyor 16:03 Kamunun üç katılım bankası birleşme hazırlığı yapıyor İlk soruda elendi! Dakikalarca aldığı eğitimi anlatan yarışmacı büyük hayal kırıklığı yarattı 14:07 İlk soruda elendi! Dakikalarca aldığı eğitimi anlatan yarışmacı büyük hayal kırıklığı yarattı
Advertisement