Son Dakika Haberleri: Konya Büyükşehir'e En İtibarlı Yerel Yönetim Ödülü

Konya Büyükşehir'e En İtibarlı Yerel Yönetim Ödülü

7 gün önce

Konya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye İtibar Akademisi tarafından yapılan araştırmada Türkiye'nin en itibarlı Büyükşehir Belediyelerinden biri oldu.

Konya Büyükşehir'e En İtibarlı Yerel Yönetim Ödülü, System.String[]
Konya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye İtibar Akademisi tarafından yapılan araştırmada Türkiye'nin en itibarlı Büyükşehir Belediyelerinden biri oldu.

Türkiye İtibar Akademisi yapılan Türkiye İtibar Endeksi Araştırmasında yerel yönetimler bazında Türkiye'nin en itibarlı Büyükşehir Belediyeleri açıklandı. Bu yıl 8'incisi gerçekleştirilen araştırmada aralarında yerel yönetimler, holdingler, enerji, eğitim, restoran, özel hastane, unlu mamuller, bankacılık, sigorta, turizm, otomobil, hazır giyim, gıda, ilaç gibi sektörlerdeki şirketlerin itibarı ölçüldü. Türkiye çapında 12 bin kişinin katıldığı araştırmada Konya Büyükşehir Belediyesi en itibarlı büyükşehir belediyelerinden biri oldu.

Türkiye ve sektör birincileri 28 Mayıs 2019 Salı günü Yıldız Teknik Üniversitesi Balmumcu Yerleşkesi Oditoryumu'nda düzenlenecek törenle ödüllerini alacak. - KONYA
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 03:10 Kaynak: İHAŞarkıcı Hadise, Kendisini Rahatsız Eden Kişiden Şikayetçi Oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ermeni Patriğine Mektup Yazdı Türkiye'den Trump'ın 1915 Olaylarıyla İlgili Sözlerine Sert Tepki Bugün Toplanması Beklenen Meclis'e Sadece Bir Milletvekili Geldi