Konya'da 3. Bant Bilardo Seçme Yarışları Sona Erdi - Son Dakika

Konya'da 3. Bant Bilardo Seçme Yarışları Sona Erdi

12.01.2012 13:00
Konya'da 3. Bant Bilardo Seçme Yarışları Sona Erdi, System.String[]

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Bilardo İl Temsilciliği'nin 2012 yılı faaliyet programında yer alan 3.bant bilardo seçme yarışları tamamlandı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Bilardo İl Temsilciliği'nin 2012 yılı faaliyet programında yer alan 3. bant bilardo seçme yarışları tamamlandı.

Müsabakalara 51 sporcu kıyasıya bir yarışma çıkardı. Yapılan 3 bant bilardo müsabakalarında dereceye giren ilk 7 sporcunun, Bilardo Federasyonu Başkanlığının 2012 yılı faaliyet programında yer alan ve 14-24 Şubat 2012 tarihleri arasında Antalya Tekirova'da yapılacak olan Türkiye Bilardo Şampiyonası I. Etap müsabakalarına katılacağı öğrenildi.

- KONYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Konya'da 3. Bant Bilardo Seçme Yarışları Sona Erdi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Evinde cansız bedeni bulunan gencin şüpheli ölümü polisi harekete geçirdi Şiddet son bulmuyor! Genç kadın, ölümden balkondan atlayarak kurtuldu Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek