Konya'da Huzur Toplantısı - Son Dakika

Konya'da Huzur Toplantısı

05.01.2012 15:00
Konya'da Huzur Toplantısı, System.String[]

Konya Emniyet Müdürlüğü tarafından "Toplum Destekli Polislik Hizmetleri" çalışması kapsamında Karatay ilçesindeki mahalle muhtarlarıyla toplantı gerçekleştirildi.

Konya Emniyet Müdürlüğü tarafından "Toplum Destekli Polislik Hizmetleri" çalışması kapsamında Karatay ilçesindeki mahalle muhtarlarıyla toplantı gerçekleştirildi.

Emniyet Müdürü Hüseyin Namal, toplantıda yaptığı konuşmada, halkın huzuru ve güveni için muhtarlarla meslektaş gibi çalışacaklarını, suçla mücadelede en önemli adımın mahalle huzurundan başladığını belirtti.

Huzur toplantısının amacının muhtarları dinleyerek mahallelerinde bulunan güvenlik sorunlarını tespit etmek olduğunu dile getiren Namal, çözüm üretme ve Konya'nın huzurlu bir şehir olmasında muhtarlarla işbirliğinin önemli olduğunu vurguladı.

Toplantıda, mahalle halkının sorunları, şikayetleri, istek ve dilekleri dile getirildi.

- KONYA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Konya'da Huzur Toplantısı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kırmızı Oda'da Boncuk ve Can aşkının hayal olduğunu öğrenen izleyiciler hayal kırıklığına uğradı Tehdit edilen genç kızı korumak isteyen dayısı canından oldu Türkiye'nin koronavirüs aşı programındaki başarısı dünya gündeminde: Bir günde yaptıkları aşıyı Fransa 3 haftada yaptı TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Ramo'da şok eden ayrılık! Başrol oyuncusu diziye veda ediyor Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan 81 il valiliğine ek genelge! Kısıtlamadan muaf tutulanların listesi genişletildi Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı: Markama güveniyorum Parkta soğuktan titrerken bulunan genç adam hiçbir yardımı kabul etmedi