Konya'da Mekke'nin Fethi'nin 1388. Yılı Programı - Son Dakika

Konya'da Mekke'nin Fethi'nin 1388. Yılı Programı

01.01.2019 00:14

- Konya'da Mekke'nin Fethi'nin 1388. yılı programıKONYA - Konya'da Mekke'nin Fethinin 1388. yıldönümü vesilesi ile "Mekke'nin Fethi" programı gerçekleştirdi.

- Konya'da Mekke'nin Fethi'nin 1388. yılı programı

KONYA - Konya'da Mekke'nin Fethinin 1388. yıldönümü vesilesi ile "Mekke'nin Fethi" programı gerçekleştirdi.

Anadolu Gençlik Derneği Konya Şubesi tarafından Konya Büyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen fetih programı, mehter takımının konseriyle başladı. Program, Mekke'nin Fethi konulu sinevizyon gösterisiyle devam etti. "Mekke'nin Fethi" programı Türkiye'nin 81 ilinde ve 600 farklı noktada eş zamanlı olarak düzenlendi.

Programda açılış konuşması yapan AGD Konya Şube Başkanı Mehmet Parlak, "Konya'da 10 bin, Türkiye genelinde de yüz binlerce gence ulaştık. Bütün komisyonlarımız, her bir gence dokunabilmenin mücadelesini veriyor. Bizler AGD olarak, gençlerimizi yeşertmeye ve bu gençlerimizin fetih ruhuna sahip olabilmeleri adına gece gündüz çalışacağız. Umudumuz gençlerdir. Dünyaya yeniden yön verecek gençlerin yetişmesi, yine bizim vesilemiz ve azmimiz ile olacaktır. Yardımlaşmayı ve paylaşmayı karakter edinmiş, her türlü sıkıntıya sabreden bir nesil için çalışmayı sürdüreceğiz" dedi.

Programa; Milli Gençlik Vakfı ve AGD eski genel başkanlarından İlyas Tongüç, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Yalman, Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Hasan Hüseyin Öz, İl Başkanı Avukat Hasan Hüseyin Uyar, il başkan yardımcıları, ilçe başkanları, AGD Bölge Başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Konya'da Mekke'nin Fethi'nin 1388. Yılı Programı
Konya'da Mekke'nin Fethi'nin 1388. Yılı Programı
Konya'da Mekke'nin Fethi'nin 1388. Yılı Programı
Konya'da Mekke'nin Fethi'nin 1388. Yılı Programı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Konya'da Mekke'nin Fethi'nin 1388. Yılı Programı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Messi, Cadiz'e 2 gol atarsa Pele'nin rekoruna ortak olacak G.Birliği maçında kırmızı kart gören Alanyasporlu Çağdaş Atan, Beşiktaş maçında takımın başında yer alamayacak Son Dakika! Antalya Gazipaşa açıklarında 5.2 büyüklüğünde deprem Son Dakika! Soylu'dan, Kılıçdaroğlu'nun "Takip ediliyorum" açıklamasına yanıt: Tamamen gündemi değiştirme çabası ve iftiradır Erdoğan'ın da katıldığı ilk milli helikopter motorunun teslim töreninde kriz: Hakkımızı helal etmiyoruz Asgari ücret toplantısında işçiler için ne talep edildi? İşte merak edilen detaylar Sokağa çıkma kısıtlaması sayesinde İspanya'da vaka sayısı 1 ayda 25 binden 5 bine düştü Oyuncu Selahattin Taşdöğen, metrobüsteki güvenlik görevlileriyle tartışıp karakolluk oldu