Konya'da sabah namazında buluşan aileler salgın hastalıklardan kurtuluş için dua etti - Son Dakika

Konya'da sabah namazında buluşan aileler salgın hastalıklardan kurtuluş için dua etti

03.10.2020 12:58
Konya'da sabah namazında buluşan aileler salgın hastalıklardan kurtuluş için dua etti, System.String[]

KONYA Büyükşehir Belediyesi ve İl Müftülüğü tarafından düzenlenen "Aileler Sabah Namazında Buluşuyor" projesi kapsamında vatandaşlar koronavirüs tedbirleri gözetilerek sabah namazında bir araya geldi.

KONYA Büyükşehir Belediyesi ve İl Müftülüğü tarafından düzenlenen "Aileler Sabah Namazında Buluşuyor" projesi kapsamında vatandaşlar koronavirüs tedbirleri gözetilerek sabah namazında bir araya geldi. Kılınan namazın ardından salgın hastalıklardan kurtuluş için dua edildi.

Merkez ve 7 ilçede hayata geçen "Aileler Sabah Namazında Buluşuyor" projesi Sultan Selim Camii ile birlikte, Akşehir Hasan Paşa İmaret Camii, Beyşehir Eşrefoğlu Camii, Cihanbeyli Merkez Yeşil Camii, Çumra Merkez Ulu Camii, Ereğli Uğurlu Camii, Kulu Merkez Camii ve Seydişehir Seyit Harun Veli Camii'nde de aileler sabah namazında buluştu.

Sultan Selim Camii'nde kılınan namazın ardından İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu tarafından salgın hastalıklardan kurtuluş, ümmetin birlik ve beraberliği için dua edildi.Maske ve mesafe gibi tedbirlere uyularak kılınan namazdan sonra açıklamalarda bulunan Başkan Altay, 'Aileler Sabah Namazında Buluşuyor' projesine katılan tüm çocuklarımıza ve hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. İnşallah çocuklarımız yaşları ilerledikçe camiye gelmeye devam edecek. Çocuklarımız camilerimizde hiç eksik olmasın.' dedi.Camiye gelen çocuklar da mutluluklarını dile getirdi.

Konya'da sabah namazında buluşan aileler salgın hastalıklardan kurtuluş için dua etti
Konya'da sabah namazında buluşan aileler salgın hastalıklardan kurtuluş için dua etti
Konya'da sabah namazında buluşan aileler salgın hastalıklardan kurtuluş için dua etti

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Konya'da sabah namazında buluşan aileler salgın hastalıklardan kurtuluş için dua etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sibel Can ve Hakan Altun, şov projesiyle seyircilerin karşısına çıkıyor İçişleri Bakanı Soylu: Polis Arama Kurtarma Birimi'ni cuma günü başlatıyoruz Eşi ve kızının üzerine kaynar su döken koca tutuklandı Fenerbahçe, Ankaragücü maçı esnasında yayıncı kuruluşu protesto etti Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu Son Dakika: Türkiye'de 18 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 164 kişi vefat etti, 5 bin 862 yeni vaka tespit edildi Yürek burkan olay! Yardım istemek için geldiği muhtarlıkta kalp krizinden öldü