Konya'da Ulaşım Durdu - Son Dakika

Konya'da Ulaşım Durdu

17.02.2012 23:58
Konya'da Ulaşım Durdu, System.String[]

Konya'da etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle, Konya ve bağlantı yolları sabaha kadar ulaşıma kapatıldı.

Konya'da etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle Konya'yı Antalya, Ankara, Aksaray, Isparta, Adana ve Afyonkarahisar'a bağlayan karayolları sabaha kadar ulaşıma kapatıldı.

Yoğun kar yağışı nedeniyle saat 16: 30'dan itibaren Konya'nın Seydişehir ilçesi Antalya Karayolu ulaşıma kapandı. Karayolları ekibi kapanan yolu ulaşıma açmak için mücadele ederken, ekiplerin yolda mahsur kalan çok sayıda aracı kurtarmaya çalıştığı öğrenildi. Seydişehir Bölge Trafik ekipleri ise çevre yolunda bulunan Marangozlar Kavşağı'ndaki Karayolları Bakımevi önünde araçları durdurarak yakındaki petrol ve dinlenme tesislerine yönlendiriyor. Tesislerde 80 tır yolun açılmasını bekliyor.

Kars'tan Antalya'ya 5 adet büyükbaş hayvan götüren Mehmet Çiftçi (32), "Bir bucuk saattir burada bekliyorum. Memur arkadaşlar yarına kadar yolun açılmayacağını söylüyorlar. Hayvanlar donarak ölmesin diye muntazam bir şekilde tırın kasasına çadır çektim. İnşallah ölmezler" diye konuştu.

Konya'da Ulaşım Durdu
Konya'da Ulaşım Durdu
Konya'da Ulaşım Durdu
Konya'da Ulaşım Durdu
Konya'da Ulaşım Durdu
Konya'da Ulaşım Durdu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Konya'da Ulaşım Durdu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Buse Varol, 1,5 yaşındaki oğluna İstiklal Marşı'nı okutarak Şevval Şahin'e gönderme yaptı Ünlü model Brenda Patea, Alman tenisçi Alexander Zverev'den hamile olduğunu duyurdu Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo dergisinin skandal karikatürüne sert tepki: Ahlaksızlar, namussuzlar İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım Derya Uluğ'un Aykut Kocaman için "Malum teknik direktör" demesi, sosyal medyada tepki çekti Gözü dönmüş eş, aldattığından şüphelendiği 17 yıllık karısını boğarak öldürdü Katıldığı program sonrası Türkiye'de gündem olan Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral'dan tehdit Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Bülent Çaplı, sessiz sedasız istifa etti