Konya'nın 13 ilçesinde eğitim- öğretime 'kar' engeli - Son Dakika

Konya'nın 13 ilçesinde eğitim- öğretime 'kar' engeli

03.03.2022 23:15
Konya'nın 13 ilçesinde eğitim- öğretime 'kar' engeli

KONYA'da, yoğun kar ve buzlanma nedeniyle 13 ilçede yüz yüze eğitime yarın ara verildi.

KONYA'da, yoğun kar ve buzlanma nedeniyle 13 ilçede yüz yüze eğitime yarın ara verildi. Hamile ve engelli kamu kurumu çalışanları da idari izinli sayılacak.

Kar ve buzlanma nedeniyle Akşehir, Altınekin, Ahırlı, Beyşehir, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Tuzlukçu, Sarayönü ve Yunak'ta yüz yüze eğitime 1 gün ara verildi. Öğrenciler, uzaktan eğitim görecek. Hamile ve engelli kamu kurumu çalışanları da idari izinli sayılacak. Ayrıca Cihanbeyli ve Kadınhanı ilçelerinde ise bazı mahallelerdeki okullarda yüz yüze eğitime ara verildi.


YORUMLAR
500
Gaziosmanpaşa'da gece yarısı kundaklanan binanın sakinleri konuştu Gaziosmanpaşa'da gece yarısı kundaklanan binanın sakinleri konuştu Toplu taşıma sürücüleri kapıyı açık bırakarak tehlike saçıyor Toplu taşıma sürücüleri kapıyı açık bırakarak tehlike saçıyor Vali Balcı, yazlık konutunu engelliler için yaşam merkezine dönüştürüyor Vali Balcı, yazlık konutunu engelliler için yaşam merkezine dönüştürüyor
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Konya'nın 13 ilçesinde eğitim- öğretime 'kar' engeli - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement