Konya'nın İncisi Aladağ, Gün Sayıyor - Son Dakika

Konya'nın İncisi Aladağ, Gün Sayıyor

29.06.2018 12:56
Konya'nın İncisi Aladağ, Gün Sayıyor, System.String[]

Konya’nın Derbent İlçe Belediye Başkanı Hamdi Acar, Selçuk Üniversitesi (SÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin’i ziyaret etti.

Konya'nın Derbent İlçe Belediye Başkanı Hamdi Acar, Selçuk Üniversitesi (SÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin'i ziyaret etti.

Görüşmede Aladağ'a yapılacak kayak merkezindeki son durum hakkında bilgi veren Başkan Acar, merkezin Konya'ya değer katacağını ifade ederek, "Konya'mızın incisi olacak Aladağ Kayak Merkezi şehrimize renk katacak. Aladağ kış sporları merkezi haline gelmesiyle, Konya da kış turizminde söz sahibi olmaya başlayacak. İnşallah bu yıl sonu tesislerimizin ilk etabını açmış olacağız. Ayrıca, sadece kış sezonunda değil, yılın 365 günü doğa sporlarına da ev sahipliği yapabilecek tesisleri bölgemize kazandırmayı planlıyoruz" dedi.

SÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin de, "Projeyi ilk gördüğümüz andan itibaren şehrimiz adına heyecanlandık. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Konya'nın böyle bir merkeze ihtiyacı vardı. Türkiye'nin en köklü üniversitelerinden biri olan Selçuk Üniversitesi olarak, bu projeyi sonuna kadar destekliyoruz ve bizi ilgilendiren noktalarda üzerimize düşen neyse şehrimiz adına gerekeni yapmak istiyoruz" ifadelerini kullandı. - KONYA

Konya'nın İncisi Aladağ, Gün Sayıyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Konya'nın İncisi Aladağ, Gün Sayıyor - Son Dakika


Son Dakika

Buse Varol, 1,5 yaşındaki oğluna İstiklal Marşı'nı okutarak Şevval Şahin'e gönderme yaptı Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo dergisinin skandal karikatürüne sert tepki: Ahlaksızlar, namussuzlar Son Dakika! Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Charlie Hebdo dergisi yetkilileri hakkında resen soruşturma Turizm sektöründen istifa edip Manisa'ya yerleşen girişimci hem kendi hem de köylünün hayatını değiştirdi İlçenin girişindeki nüfus kısmı boş tabelayı görenler şaşkınlığını gizleyemiyor Evli kadına attığı çıplak fotoğrafları ifşa olan Cem Özer, eşiyle el ele görüntülendi Sokak ortasında kangal dehşeti! Küçük Batuhan o anları anlattı: Bana saldırdı, ben de onun boğazını sıktım