Konya SMMMO'da bağımsız denetim semineri - Son Dakika

Konya SMMMO'da bağımsız denetim semineri

12.11.2019 15:28
Konya SMMMO'da bağımsız denetim semineri, System.String[]

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO)'nın üyelerine ve stajyerlerine yönelik eğitim faaliyetlerine "Örneklerle Bağımsız Denetim Konulu Bilgilendirme" semineriyle devam edildi.

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO)'nın üyelerine ve stajyerlerine yönelik eğitim faaliyetlerine "Örneklerle Bağımsız Denetim Konulu Bilgilendirme" semineriyle devam edildi.

Seminer sunumu Kamu Gözetim Kurumu Uzmanları Mahmut Emre Yakut ve Mustafa Sarı tarafından yapıldı. Seminere Kamu Gözetim Kurumu (KGK) Başkan Yardımcısı Murat Yünlü ve çok sayıda oda üyesi ve stajyer katıldı.

Oda üyelerine yönelik her türlü mesleki ve sosyal faaliyetlere hızla devam ettiklerini belirten Konya SMMMO Başkanı Abdil Erdal, "Mesleğimiz gereği sürekli değişen mevzuatı takip ederken, bir taraftan da devamlı artan iş yükü karşısında mesleğimizi icra ediyoruz. Bu doğrultuda siz değerli meslektaşlarımızın bilgilendirilmesi amacıyla eğitim ve gelişim faaliyetlerimize aralıksız devam edeceğiz. Bugün Örneklerle Bağımsız Denetim konusunu değerli KGK uzmanlarımızın anlatımıyla işleyeceğiz. Eğitim seminerimize katılan bağımsız denetçi meslektaşlarım 2 eğitim kredisi alacaklardır. Bugünkü seminerimizden sonra da eğitim faaliyetlerimize aralıksız devam edeceğiz. 19 Kasım'da e-dönüşüm uygulamaları konularında seminerlerimizi gerçekleştireceğiz. Yine mesleğimizle ilgili güncel konularla ilgili eğitim planlamamız devam etmektedir" dedi.

Göreve geldikleri günden itibaren tüm projeleri uygulamaya koyduklarını belirten Başkan Erdal, "Göreve birçok projeyle başladık. Bu doğrultuda mesleğimizle ilgili eğitim seminerlerini başarıyla gerçekleştirdik. Yeni ruhsat alan meslektaşlarımıza ruhsat dağıtım töreni düzenledik. Odamızın e-dönüşümünü hızla tamamlıyoruz. Stajyerlerimize yönelik staja giriş ve yeterlilik sınavlarına hazırlık kurslarını başarıyla tamamladık. Üyelerimizin katıldığı ileri düzey Excel eğitimlerini başarıyla tamamladık" diye konuştu. - KONYA

Konya SMMMO'da bağımsız denetim semineri
Konya SMMMO'da bağımsız denetim semineri

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Konya SMMMO'da bağımsız denetim semineri - Son Dakika


Son Dakika

'Mini etek' sözleri tepki çeken Öykü Çelik, aşkını ilan etti Bilim insanları araştırdı! Koronanın bulaşmasını engelleyen en iyi yöntem sosyal mesafe Sosyal medyada ilgiyle izlendi! Kısıtlamayı ihlal eden bir grup, polis aracını görünce çığlıklar atarak kaçtı Korona aşısını bulan Uğur Şahin ve Özlem Türeci BM Genel Kurulu'nda konuştu! Aşıyı buluş sürecini anlattılar Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılacağı iddia edildi İnsansız Hava Aracı AR-GE Merkezi'ni görüntüleyen 2'si Rus 3 kişi gözaltına alındı Ayşecan Tatari suda doğum yaptığı anları paylaştı! Fotoğrafın altına yazdıkları herkesi duygulandırdı Hafta sonu 56 saat sürecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı! Neleri yapmak serbest, kimler yasaktan muaf?