Konya Valisi Vahdettin Özkan'ın ilçe ziyaretleri sürüyor - Son Dakika

Konya Valisi Vahdettin Özkan'ın ilçe ziyaretleri sürüyor

13.02.2021 15:59
Konya Valisi Vahdettin Özkan'ın ilçe ziyaretleri sürüyor, System.String[]

Konya Valisi Vahdettin Özkan, Çeltik, Yunak, Tuzlukçu, Ilgın ve Doğanhisar'da kamu yatırım ve hizmetlerini yerinde değerlendirdi.

Konya Valisi Vahdettin Özkan, Çeltik, Yunak, Tuzlukçu, Ilgın ve Doğanhisar'da kamu yatırım ve hizmetlerini yerinde değerlendirdi.

Özkan, ilçe ziyaretleri kapsamında gittiği Çeltik'te, kaymakamlık toplantı salonunda, değerlendirme toplantısı yaptı.

Kaymakam Vekili Yusuf Beran Vuran'dan faaliyetler ve devam eden kamu yatırımları hakkında bilgi alan Özkan, daha sonra Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe'yi ziyaret etti.

Özkan, Çeltik Belediyesi Yeni Hizmet Binası inşaat alanında incelemelerde bulunarak yetkililerden yapılan çalışmalar ve kaydedilen aşama hakkında bilgi aldı.

Özkan, daha sonra Yunak'ta Kaymakam Vekili Fatih Kurt ve Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan'ı ziyaret ederek, ilçe faaliyetleri ve devam eden kamu yatırımları hakkında bilgi aldı.

Özkan başkanlığında Yunak Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen toplantıda, kırsal kalkınma, sanayi alt yapısının iyileştirilmesi, ilçeye doğalgazın getirilmesi, çiftçilere yönelik eğitim ve rehberlik hizmetlerinin sunulması konuları istişare edildi.

Özkan, burada yaptığı konuşmada, "Yunak İlçemizin talepleri kamu kurumlarının koordinasyonuyla yürütülmekte ve yürütülmeye devam edilecektir." dedi.

İlçe ziyaretleri programı kapsamında Tuzlukçu'yu da ziyaret eden Özkan, kaymakamlıkta düzenlenen toplantıda, geçtiğimiz günlerde meydana gelen 4.7 büyüklüğündeki deprem nedeniyle geçmiş olsun dilekleri iletti.

Toplantıda, İl AFAD Müdahale Eylem Planı kapsamında ilçe düzeyinde de çalışılması hususu değerlendirildi. Bu anlamda kurulan sistemin özellikle iletişim noktasında önemli bir katkı sağladığı vurgulandı. Depremin ilk 10 dakikasında tüm kurumların hızlıca koordine olmasının önemine değinildi. Kırsal kalkınma konusunda Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) başta olmak üzere kurumların desteklerinden istifade hususu vurgulandı.

Özkan, ziyaret programı kapsamında gittiği Ilgın ve Doğanhisar'da da kamu yatırım ve hizmetlerini yerinde değerlendirdi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Konya Valisi Vahdettin Özkan'ın ilçe ziyaretleri sürüyor - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Gürün'den Menteşe için tahliye uyarısı 01:22 Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Gürün'den Menteşe için tahliye uyarısı Japhet Tanganga, Galatasaray'da! Genç savunmacı, sarı-kırmızılı formayı 1 sezon kiralık olarak giyecek 00:44 Japhet Tanganga, Galatasaray'da! Genç savunmacı, sarı-kırmızılı formayı 1 sezon kiralık olarak giyecek Yangının sıçradığı termik santralde ürküten ihtimal! Ölümcül gazlar açığa çıkabilir 23:32 Yangının sıçradığı termik santralde ürküten ihtimal! Ölümcül gazlar açığa çıkabilir
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan orman yangınlarında terör izi iddialarına yanıt: Tutuklananların ailelerinde PKK bağlantısı var 21:59 Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan orman yangınlarında terör izi iddialarına yanıt: Tutuklananların ailelerinde PKK bağlantısı var Çamaşır asan kadın fark etti! Yangınla mücadele eden personelin sularını çöpe atan şahıslara gözaltı 20:32 Çamaşır asan kadın fark etti! Yangınla mücadele eden personelin sularını çöpe atan şahıslara gözaltı Manavgat'taki yangının anne ve babasına kızan 12 yaşındaki çocuk tarafından çıkarıldığı ortaya çıktı 20:31 Manavgat'taki yangının anne ve babasına kızan 12 yaşındaki çocuk tarafından çıkarıldığı ortaya çıktı
Brezilya polisi Türk uçağında yüzlerce kilo uyuşturucu ele geçirdi! Pilotlar ve hostes gözaltında 19:27 Brezilya polisi Türk uçağında yüzlerce kilo uyuşturucu ele geçirdi! Pilotlar ve hostes gözaltında Düğünde atılan havai fişekler yangına sebep oldu! Alevler büyürken bile devam ettiler 18:16 Düğünde atılan havai fişekler yangına sebep oldu! Alevler büyürken bile devam ettiler
Advertisement