Konyaaltı Kaymakamlığı'ndan Polise Destek - Son Dakika

Konyaaltı Kaymakamlığı'ndan Polise Destek

02.01.2012 17:26
Konyaaltı Kaymakamlığı'ndan Polise Destek, System.String[]

Antalya Konyaaltı Kaymakamlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 2 adet motosiklet aldı.

Antalya Konyaaltı Kaymakamlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 2 adet motosiklet aldı. Köylere Hizmet Götürme Birliği imkanları ile alınan motosikletler teslim edildi.

Motosikletlerin teslimi sırasında konuşan Konyaaltı Kaymakamı Bayram Yılmaz, emniyet ve asayiş hizmetlerinin, en hızlı ve düzenli sunulması gereken kamu hizmetlerinden olduğunu belirtti. Yılmaz, "Geçen yıl da Seyyar Polis Merkezi hizmeti sunacak bir hizmet aracı aldık. İlçe polis ve jandarma teşkilatını imkanlar olduğu müddetçe araç gereç yönünden destekleyeceğiz." dedi.

Kaymakam Yılmaz, motosikletli ekipleri daha az sayıda personel ile müdahale edilmesi gereken olaylarda, özellikle de sahil bandındaki kontrollerde etkili ve hızlı olduğunu vurguladı.

Konyaaltı Kaymakamlığı'ndan Polise Destek
Konyaaltı Kaymakamlığı'ndan Polise Destek

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Konyaaltı Kaymakamlığı'ndan Polise Destek - Son Dakika


Son Dakika

Şanlıurfa'da servis otobüsünde yangın çıktı! 15 kişi son anda kurtuldu İmamoğlu, İstanbul için düzenlenen koronavirüs toplantısını Bakan Koca'nın paylaşımından öğrendi Yusuf Yazıcı, Lille formasıyla Sparta Prag karşısında 3 gol attı Kütahya Valisi Çelik: Vaka sayısında önemli oranda artış var Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı, Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar