Konyaaltı Kitap Fuarı Açılıyor - Son Dakika

Konyaaltı Kitap Fuarı Açılıyor

24.10.2016 12:13
Konyaaltı Kitap Fuarı Açılıyor, System.String[]

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bu yıl yedincisini gerçekleştirecekleri Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nın 28 Ekim Cuma günü açılacağını bildirdi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bu yıl yedincisini gerçekleştirecekleri Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı'nın 28 Ekim Cuma günü açılacağını bildirdi.

Konyaaltı Belediyesi tarafından düzenlenen 7. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı, 28 Ekim Cuma günü Cam Piramit'te kitap severler için kapılarını açıyor.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı'nın yedincisini 'Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir' slogan ile gerçekleştireceklerini söyledi. Yeni eğitim yılında öğrencilerin okul ihtiyaçlarını da büyük indirimlerle bu fuardan da karşılayabileceklerini dile getiren Başkan Böcek, bu yıl fuarda 350 ye yakın grubu ve 100'e yakın yazarın yer alacağını kaydetti.

Başkan Muhittin Böcek, "Her yıl olduğu gibi 7'den 77'ye her görüşten kitapseveri, tek çatı altında buluşturuyoruz. Konyaaltı Kitap Fuarı'na bu yıl İlker Başbuğ, Metin Feyzioğlu, Mustafa Balbay, Hanife Avcı, Feyza Altun Meriç, Ahmet Şafak, Mavisel Yener, Ümit Zileli, Tarık Uslu, Enis Berberoğlu, Nihat Hatipoğlu, Şermin Çarkacı, Engin Alan, Büşra Küçük, İhsan Eliaçık, Sinan Meydan, Eren Erdem, Ataol Behramoğlu, Barış Yarkadaş, Yalçın Küçük, Hulki Cevizoğlu, Doğu Perinçek, Vural Savaş, Kahraman Tazeoğlu gibi birbirinden değerli yazarlar imza ve söyleşileriyle bu fuarda okurlarıyla buluşuyor. 22 bin ziyaretçi ile başladığımız Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı'nı geçtiğimiz yıl 135 bin kişi ziyaret etmişti. Türkiye'nin ilk 3 fuarı arasında gösterilen Fuar, bu gün Antalya'nın bir markası olmuştur" dedi.

Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı, 28 Ekim ile 6 Kasım günleri arasında Cam Piramit'te ziyarete açık olacak. - ANTALYA

Konyaaltı Kitap Fuarı Açılıyor
Konyaaltı Kitap Fuarı Açılıyor
Konyaaltı Kitap Fuarı Açılıyor
Konyaaltı Kitap Fuarı Açılıyor
Konyaaltı Kitap Fuarı Açılıyor
Konyaaltı Kitap Fuarı Açılıyor

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Konyaaltı Kitap Fuarı Açılıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Davutoğlu saldırı sonrası ona seslenmişti! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Selçuk Özdağ'a geçmiş olsun telefonu Milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu koronavirüse yakalandı İş insanından şoke eden iddialar: 2 aracımı alıp geri vermedi, müstehcen sitelerde telefon numaramı paylaştı İki kız kardeş, kendilerinden telefon numarası isteyen şahsı evire çevire dövdü Sağlık Bakanlığı yetkilisi: 15 Mart'ta 27 milyon kişiyi aşılamamız halinde kısıtlamaların büyük bölümünü kaldırmayı planlıyoruz Milyonlarca emekliye müjdeli haber: Maaşlarla birlikte ek ödemelere de zam yapıldı Tunceli'nin Ovacık ilçesinde kar kalınlığı 1,5 metreyi buldu! Ev ve araçlar kardan görünmez hale geldi Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu