Konyaaltı Kitap Fuarı Kapılarını Yarın Açıyor - Son Dakika

Konyaaltı Kitap Fuarı Kapılarını Yarın Açıyor

18.09.2014 15:08
Konyaaltı Kitap Fuarı Kapılarını Yarın Açıyor, System.String[]

Türkiye genelinde en prestijli kitap fuarları arasında yer alan Konyaaltı Kitap Fuarının 5'ncisi, 19 Eylül Cuma günü saat 11.00'de Cam Piramit'te açılıyor.

Türkiye genelinde en prestijli kitap fuarları arasında yer alan Konyaaltı Kitap Fuarı'nın 5'ncisi, 19 Eylül Cuma günü saat 11.00’de Cam Piramit’te açılıyor.

Konuyla ilgili basın toplantısı düzenleyen Antalya'nın Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bu yıl 5’incisini gerçekleştirecekleri Konyaaltı Kitap Fuarı’nın tüm hazırlıklarını tamamladıklarını söyledi. 19 Eylül Cuma günü saat 11.00’de düzenlenecek açılış töreniyle Konyaaltı Kitap Fuarı’nın kapılarının Antalyalılar için açılacağını ifade eden Başkan Böcek, her yıl olduğu gibi bu yıl da binlerce ziyaretçiyi ağırlamak istediklerini bildirdi. Fuarın bu yıl ‘Kitaba dair her şey’ sloganıyla açılacağını dile getiren Başkan Muhittin Böcek, 95 yayınevinin, 60 stant ile fuarda yer alacağını kaydetti.

Konyaaltı’nda bir ilki gerçekleştirdiklerini kaydeden Böcek, "Fuar bu yıl 19-28 Eylül günlerinde yapılacak. Bütün amacımız okurlarla yayınevleri ve yazarları buluşturmak. ‘Okumak Lazım’ sloganıyla yola çıktığımız fuarın ikincisini ‘Akdeniz’i Yazmak’, üçüncüsünü ise ‘İnsanı Okumak’ sloganı ile gerçekleştirdik." dedi.

Kitap fuarında ise şu yazarlar okuyucularla buluşacak: Hulki Cevizoğlu, Cemalnur Sargut, Ataol Behramoğlu ve Haluk Çetin, eski Genelkurbay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Vural Savaş, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, Muzaffer İzgü, Caroline Fişekçi, Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Hasan Atilla Uğur, Nermin Bezmen, Mustafa Balbay, Miyase İlknur, Bedri Gültekin, Ahmet Şafak, Tuncay Özkan, Saygı Öztürk ve Metin Demirtaş.

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Kültür Sanat Konyaaltı Kitap Fuarı Kapılarını Yarın Açıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan ordusunun yeni istikameti Şuşa! "İşgalden kurtarılması Dağlık Karabağ'ın ele geçirilmesi demektir" "Akıncı kazanamazsa mesleği bırakırım" dediği öne sürülen Adil Gür: Ersin Tatar beni aradı Futbola geri dönen Survivor Aycan rahatsızlandığını sosyal medya hesabından duyurdu Hayat mücadelesi veren anneden yardım çığlığı: Çocuklarımla sokakta kalmak istemiyorum Ünlü otobüs firmasında rezalet! Muavin, yan koltuğundaki genç kıza bakarak mastürbasyon yaptı Sadakatsiz'e damga vuran sahne! Eşini aldatan adamın sözleri Twitter'da tepki çekti Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 9 ilde bazı taşınmazlar acele kamulaştırılacak "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak