Köpeğe Çarpmamak İçin Tarlaya Uçtu: 4 Yaralı - Son Dakika

Köpeğe Çarpmamak İçin Tarlaya Uçtu: 4 Yaralı

06.09.2012 23:20
Köpeğe Çarpmamak İçin Tarlaya Uçtu: 4 Yaralı, System.String[]

Yozgat'ta seyir halinde olan bir otomobil aniden yola çıkan köpeğe çarpmamak için direksiyonu kırınca takla atıp tarlaya uçtu.

Yozgat'ta seyir halinde olan bir otomobil aniden yola çıkan köpeğe çarpmamak için direksiyonu kırınca takla atıp tarlaya uçtu. Kazada biri ağır 4 kişi yaralandı.

Kaza E-88 Karayolu Yimpaş Fabrikalar sahası karşısında meydana geldi. Sorgun ilçesinden Yozgat'a gelmekte olan İsa Ç. (22) idaresindeki 66 AR 354 plakalı otomobil, Yimpaş Fabrikalar Sahası karşısına geldiğinde önüne köpek çıktı. Sürücü, köpeğe çarpmamak için direksiyonu kırınca önce karşı yola, ardından da tarlaya doğru takla attı.

Kazada otomobil sürücüsü İsa Ç. ağır olmak üzere araçta bulunan arkadaşları Ferdi K., Ahmet A. ve Muhammet Aslan Ü. yaralandı. Yaralılar, 112 Acil Servis Ambulansı ile Yozgat Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kaza ile ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

Köpeğe Çarpmamak İçin Tarlaya Uçtu: 4 Yaralı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Köpeğe Çarpmamak İçin Tarlaya Uçtu: 4 Yaralı - Son Dakika


Son Dakika

ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım