Son Dakika Haberleri: Köpeğe Masaj Yapan Kedi, Görenleri Şaşırttı

Köpeğe Masaj Yapan Kedi, Görenleri Şaşırttı

30 gün önce

Manisa'da kedi ve köpeğin kıskandıran dostlukları kameralara yansıdı. Sevimli kedi, köpekten bir olsun ayrılmazken, zaman zaman da yaptığı masajla arkadaşlıklarını pekiştirdi.

Birbirlerine olan düşmanlıkları ile bilinen kedi ve köpeğin dostluğu görenleri şaşırtıyor. Sevimli kedi, köpekten bir olsun ayrılmazken, zaman zaman da yaptığı masajla arkadaşlıklarını pekiştiriyor.

KEDİ ZAMAN ZAMAN KÖPEĞE MASAJ YAPIYOR

Kedilerle köpekler arasında bilinen düşmanlığın tam tersi bir durum Manisa'da yaşanıyor. Kedi ve köpeğin dostlukları, kedinin köpeğe masaj yapması ve köpeğin halinden hoşnut olduğu o anlar kameralara yansıdı.

KENDİNİ KEDİNİN PATİLERİNE BIRAKTI

Manisa'ya 20 kilometre mesafedeki Çamlıca Mahallesi'nde sokakta yaşayan kediyle köpeğin dostluğu görenleri hayrete düşürüyor. Günün büyük bir bölümünü birlikte geçiren iki hayvanın adeta yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor. Dinlenmek için oturduklarında ise kedi masaj yapmaya başlarken halinden hoşnut görünen köpek de kendini kedinin patilerine bırakıyor.
'Güzin Abla'nın "Tecavüze Uğradım" Diyen Genç Kıza Verdiği Yanıt Tepki Çekti Meclis'in 'Yasaklı Tatlı'sı İsmi Değiştirilerek Menüye Yeniden Eklendi

Alkollü Kadın, Aralarında İlişki Olduğunu İddia Ettiği 80 Yaşındaki Annesi ve Komşunu Rehin Aldı