Köpeği ezip yoluna devam eden sürücünün yaptığı yanına kar kalmadı - Son Dakika

Köpeği ezip yoluna devam eden sürücünün yaptığı yanına kar kalmadı

18.01.2022 12:00

İzmit'te bir kamyonet sürücüsü, aracın önünde koşan sokak köpeğini ezerek yoluna devam etti. Olay anı güvelik kamerası tarafından kaydedilirken, kimliği polis tarafından tespit edilen sürücüye adli işlem uygulandı.

İzmit'te bir kamyonet sürücüsünün yaptığı hareket insanlığımızdan utandırdı. Sokak köpeğini kamyonetiyle ezen sürücü hiçbir şey olmamış gibi yaralı hayvanı bırakıp kaçtı.

YARALI HAYVAN VETERİNERE GÖTÜRÜLDÜ

Olay önceki gün, İzmit Tüysüzler Mahallesi Defne Sokak üzerinde meydana geldi. Sokak köpekleri bir kamyonetin etrafında koşmaya başladı. Bu sırada sürücüsünün ismi öğrenilemeyen kamyonet, aracın önünde koşan köpeği ezerek yoluna devam etti. Arka ayaklarından yaralanan köpek, çevre sakinleri tarafından veterinere götürüldü. Olay anı ise güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde sokak üzerinde süratle ilerleyen kamyonetin, sokak köpeğini ezdiği ve ayakları ezilen köpeğin acı çektiği görüldü.

Köpeği ezip yoluna devam eden sürücünün yaptığı yanına kar kalmadı!

Güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen polis, sürücünün kimliğini belirledi. Gözaltına alınan kişi hakkında adli işlem uygulandı.

Köpeği ezip yoluna devam eden sürücünün yaptığı yanına kar kalmadı!
YORUMLAR (1)
  • Onur Aygün: Bilerek yaptigi barizce gözüküyor ALLAH ta sana cehennemde o surunme ve çırpınışı yasatacaktir inşALLAH Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
500
Durdurulan araçtan 35 kaçak göçmen çıktı Durdurulan araçtan 35 kaçak göçmen çıktı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Köpeği ezip yoluna devam eden sürücünün yaptığı yanına kar kalmadı - Son Dakika


Advertisement