Son Dakika Haberleri: Köpek Dövüşlerine Jandarma Engel Oldu

Köpek Dövüşlerine Jandarma Engel Oldu

6 yıl önce

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesine bağlı Büyükyapalak Mahallesi’nde gerçekleştirilmesi düşünülen köpek dövüşleri organizasyonu, jandarmanın engeline takıldı.

Köpek Dövüşlerine Jandarma Engel Oldu, System.String[]

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesine bağlı Büyükyapalak Mahallesi'nde gerçekleştirilmesi düşünülen köpek dövüşleri organizasyonu, jandarmanın engeline takıldı. İl dışından gelen onlarca araç jandarma tarafından dağıtıldı.


Yalıntaş adlı mevkide pazar günü sabah erken saatlerden itibaren beklemeye başlayan jandarma ekipleri, köpek dövüşlerine katılmak için araçlarla bölgeye gelenleri uyardı ve geri döndürdü. Oldukça geniş kapsamlı olduğu ifade edilen köpek dövüşleri için uzak illerden bile bölgeye gelenler olduğu öğrenildi.


Uzun süre önce yapılması planlanan turnuva şeklindeki köpek dövüşleri organizasyonu, böylece başlamadan bitmiş oldu. Köpek dövüşleriyle ilgili organizasyonlar hayvan hakları savunucuları tarafından da oldukça sıkı takip ediliyor ve Kahramanmaraş Valiliği ile diğer ilgili birimlere şikayet dilekçeleri ulaşıyordu. - KAHRAMANMARAŞ

Haber Yayın Tarihi: 04.11.2014 11:55 Kaynak: İHAEski kız arkadaşını bayıltana kadar döven sanığın tahliye talebine ret!
Yüksekokul binasından atlayarak intihar eden öğretim görevlisiyle ilgili acı gerçek Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Macron'a Libya tepkisi: Sen niye bunun üzerinde bu kadar duruyorsun?