Köpek Hırsızlığı Güvenlik Kamerasında - Son Dakika

Köpek Hırsızlığı Güvenlik Kamerasında

08.12.2015 13:48

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hırsızlık anı güvenlik kamerasında Eskişehir'in Çifteler ilçesinde bir çiftliğin önünde bağlı çoban köpeğini çalma girişimi, güvenlik kamerasına yansıdı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hırsızlık anı güvenlik kamerasında Eskişehir'in Çifteler ilçesinde bir çiftliğin önünde bağlı çoban köpeğini çalma girişimi, güvenlik kamerasına yansıdı.Alınan bilgiye göre, Sokak Hayvanlarını Koruma Yaşatma Rehabilitasyon ve Eğitim Derneği (SOHAYKO) üyesi Sevinç Kadak'ın Adalar Mahallesi'ndeki çiftliğinin önünde bağlı bulunan çoban köpeği, kimliği henüz belirlenemeyen 2 zanlı tarafından götürüldü. Çiftlikteki güvenlik kameraları tarafından görüntülenen olayın ardından zanlıların elinden kurtulan köpek, bir süre sonra yeniden çiftliğe döndü. Durumu fark eden çiftlik sahibi Kadak, görüntüleri izledikten sonra güvenlik güçlerine başvurdu. Güvenlik güçleri, zanlıların yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.

Köpek Hırsızlığı Güvenlik Kamerasında
Köpek Hırsızlığı Güvenlik Kamerasında
Köpek Hırsızlığı Güvenlik Kamerasında
Köpek Hırsızlığı Güvenlik Kamerasında

Ezber bozan fotoğraf! Tilki ve köpek yavruları aynı yuvada büyüyor Ezber bozan fotoğraf! Tilki ve köpek yavruları aynı yuvada büyüyor Atıl binalar madde bağımlılarının meskeni oldu Atıl binalar madde bağımlılarının meskeni oldu Aylarca sürecek mahkemeler uzlaştırmacılarda kısa sürede sonuçlanabiliyor Aylarca sürecek mahkemeler uzlaştırmacılarda kısa sürede sonuçlanabiliyor
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Köpek Hırsızlığı Güvenlik Kamerasında - Son Dakika


Advertisement