Son Dakika Haberleri: Köpek Kediyi Parçaladı, Vicdansız Kadın Sadece İzledi

Köpek Kediyi Parçaladı, Vicdansız Kadın Sadece İzledi

5 gün önce

İstanbul Beşitaş'ta kimliği henüz belirlenemeyen bir kadının gezdirdiği köpek, yakaladığı kediyi öldürdü. Bu anlarda vicdansız kadının kılını bile kıpırdatmadan telefonla konuşmaya devam etmesi pes dedirtti.

Beşiktaş'ta bir kadının tasmasız şekilde gezdirdiği rottweiler cinsi köpek, bir villanın bahçesinde gördüğü kediyi parçalayarak öldürdü. O anlarda kılını bile kıpırdatmadan telefonla konuşmaya eden vicdansız kadın, parçalanan kedinin cansız bedenini ise hiçbir şey olmamış gibi çöp konteynerına attı.

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Etiler Nispetiye Mahallesi'nde yaşanan olay görenlere bu kadarına da pes dedirtti. Bir kadının mahallede gezdirdiği rottweiler cinsi köpek, villanın bahçesinde gördüğü kediye saldırdı. İddiaya göre tasmasız şekilde gezdirdiği köpek, kediye saldırdığı anlarda vicdansız kadın kılını bile kıpırdatmadı.

KAMERA HER ŞEYİ KAYDETTİ

Köpeğin kediyi parçaladığı anlarda kadın, iddiaya göre köpeğini durdurmak yerine telefonla konuşmaya devam etti. Köpek kediyi parçalayarak öldürdükten sonra ise pişkin kadın, kedinin cansız bedenini alarak yakınlardaki bir çöp konteynerına bıraktı. O anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

KEDİNİN CANSIZ BEDENİNİ ÇÖPE ATTI

Köpeğin kediyi vahşice parçaladığı anlar kameralara yansırken kadının, kediyi kurtarmak yerine parçalandıktan sonra kedinin cansız bedenini çöpe attığı görülüyor.

HENÜZ BULUNAMADI

Öte yandan, villadaki iş yerinde çalışanlar ise güvenlik kamerasını izleyince Etiler Polis Merkezi'ne gitti, kadından şikayetçi oldu ancak kadın henüz bulunamadı.


YORUMLAR (4)


Korkunç Kazada Tır Şoförü Feci Şekilde Can Verdi Anne ve Kızını Öldüren Katil 6 Yıl Sonra Yakalandı

Beşiktaş'ta Burak Yılmaz Takımdan Ayrı Çalıştı! Otopark Görevlisinin, Yanında Kız Arkadaşı Olan Sürücüyü Dövdüğü Anlar Kameraya Yansıdı