Son Dakika Haberleri: Kopenhag Havalimanı'na 'Helal' Salon Açıldı

Kopenhag Havalimanı'na 'Helal' Salon Açıldı

3 ay önce

İSKANDİNAVYA'nın dünyaya açılan kapısı Kopenhag Havalimanı'nda, TAV tarafından hizmete sokulan özel salon 'Primeclass Lounge'un resmi açılışı Türkiye Kopenhag Büyükelçisi Uğur Kenan İpek, TAV Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Doğan ve Kopenhag Havalimanı Üst Yöneticisi Thomas Woldbye (CEO)...

Kopenhag Havalimanı'na 'Helal' Salon Açıldı, System.String[]
İSKANDİNAVYA'nın dünyaya açılan kapısı Kopenhag Havalimanı'nda, TAV tarafından hizmete sokulan özel salon 'Primeclass Lounge'un resmi açılışı Türkiye Kopenhag Büyükelçisi Uğur Kenan İpek, TAV Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Doğan ve Kopenhag Havalimanı Üst Yöneticisi Thomas Woldbye (CEO) tarafından yapıldı.

Ceyhun Doğan

GURUR KAYNAĞIMIZ

Kopenhag Büyükelçisi Uğur Kenan İpek, bu güzel salonun kendisini gururlandırdığını belirtirken "TAV bizim gurur kaynağımız" dedi. TAV Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Doğan ise bu salon ile birçok ulustan insanlara dokunmayı, onlara Türk misafirperverliğini en iyi şekilde sunmayı planladıklarını belirterek, işin en iyisini yaptıklarını ve dünyada sayılı şirketlerden biri olduklarını söyledi.

Salonun açılış kurdelasını Kopenhag Büyükelçisi Uğur Kenan İpek (soldan ikinci), Hatice Pınar Bora (soldan üçüncü) ve Thomas Woldbye (sağdan ikinci) kesti.

HARİKA OLMUŞ

Kopenhag Havalimanı Üst Yöneticisi Thomas Woldbye de TAV'ın özel salonu harika olarak niteledi. TAV Danimarka, Almanya ve İsviçre Satış ve Pazarlama Müdürü Hatice Pınar Bora özel salonda sunulan yemeklerin helal ürünlerden yapıldığını söyledi.
Kaynak: Hürriyet
Anne Kaz, Yavruları İçin Kendisini Pitonun Önüne Attı Fabrika İşçisinin Vücuduna Demir Çubuklar Saplandı

Caner Erkin ile Şükran Ovalı Çiftinin, Yeni Doğan Bebeği Hastaneye Kaldırıldı