Son Dakika Haberleri: Kopenhag Havalimanı'na 'Helal' Salon Açıldı

Kopenhag Havalimanı'na 'Helal' Salon Açıldı

7 ay önce

İSKANDİNAVYA'nın dünyaya açılan kapısı Kopenhag Havalimanı'nda, TAV tarafından hizmete sokulan özel salon 'Primeclass Lounge'un resmi açılışı Türkiye Kopenhag Büyükelçisi Uğur Kenan İpek, TAV Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Doğan ve Kopenhag Havalimanı Üst Yöneticisi Thomas Woldbye (CEO)...

Kopenhag Havalimanı'na 'Helal' Salon Açıldı, System.String[]
İSKANDİNAVYA'nın dünyaya açılan kapısı Kopenhag Havalimanı'nda, TAV tarafından hizmete sokulan özel salon 'Primeclass Lounge'un resmi açılışı Türkiye Kopenhag Büyükelçisi Uğur Kenan İpek, TAV Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Doğan ve Kopenhag Havalimanı Üst Yöneticisi Thomas Woldbye (CEO) tarafından yapıldı.

Ceyhun Doğan

GURUR KAYNAĞIMIZ

Kopenhag Büyükelçisi Uğur Kenan İpek, bu güzel salonun kendisini gururlandırdığını belirtirken "TAV bizim gurur kaynağımız" dedi. TAV Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Doğan ise bu salon ile birçok ulustan insanlara dokunmayı, onlara Türk misafirperverliğini en iyi şekilde sunmayı planladıklarını belirterek, işin en iyisini yaptıklarını ve dünyada sayılı şirketlerden biri olduklarını söyledi.

Salonun açılış kurdelasını Kopenhag Büyükelçisi Uğur Kenan İpek (soldan ikinci), Hatice Pınar Bora (soldan üçüncü) ve Thomas Woldbye (sağdan ikinci) kesti.

HARİKA OLMUŞ

Kopenhag Havalimanı Üst Yöneticisi Thomas Woldbye de TAV'ın özel salonu harika olarak niteledi. TAV Danimarka, Almanya ve İsviçre Satış ve Pazarlama Müdürü Hatice Pınar Bora özel salonda sunulan yemeklerin helal ürünlerden yapıldığını söyledi.
Kaynak: Hürriyet

Haber Yayın Tarihi : 12.10.2018 01:14 Rol Gereği Cinsel Saldırıya Uğrayan Oyuncu Kübra Kılınçkaya'dan Açıklama: Rüyalarıma Girdi Fotoğraf Çekimi Sırasında Tacize Uğrayan Joyce Vieira, Tacizciyi Dövdü Cinsel İstismar Olayıyla Sarsılan Küçükçekmece'den Mide Bulandıran Bir Haber Daha Geldi!