Son Dakika Haberleri: Köprü'de Ölüm Oyunu... 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki Halata Tırmanan Şahıs Yürekleri Ağza Getirdi

Köprü'de Ölüm Oyunu... 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki Halata Tırmanan Şahıs Yürekleri Ağza Getirdi

4 gün önce

Köprü'de ölüm oyunu... 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki halata tırmanan şahıs yürekleri ağza getirdiİSTANBUL - 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde bir halata tırmanan şahıs yürekleri ağza getirdi.

Köprü'de ölüm oyunu... 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki halata tırmanan şahıs yürekleri ağza getirdi

İSTANBUL - 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde bir halata tırmanan şahıs yürekleri ağza getirdi. Şahsı indirmek için polisin ikna çabaları sürüyor.
15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde bir şahıs, kuzey yönüne bakan halatlardan birinin tepesine tırmandı. Halata neden tırmandığı bilinmeyen şahıs yürekleri ağza getirdi. İhbar üzerine olay yerine polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Şahsı tırmandığı yeden indirmek için polisin ikna çabaları sürüyor.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 06:38 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Kocasını, "İlişkiye Girmek İstediği İçin Öldürdüm" Diyen Kadın, Hakim Karşısına Çıktı Vahşice Öldürülen Dilan Tutucu'nun Katil Zanlısı Teslim Oldu! Düğünden Dönen Anne-Baba, 27 Yaşındaki Oğlunu Ölü Halde Buldu! Cani Adam, Eşini ve 3 Çocuğunu Vahşice Öldürüp WhatsApp'ta Video Yayınladı