Köprübaşı'nda aile içi iletişim konferansı - Son Dakika

Köprübaşı'nda aile içi iletişim konferansı

28.09.2019 09:41
Köprübaşı'nda aile içi iletişim konferansı, System.String[]

Manisa'nın Köprübaşı ilçesinde yazar Alişan Kapaklıkaya, Aile İçi İletişim ve Olumlu Çocuklar konulu bir konferans verdi.

Manisa'nın Köprübaşı ilçesinde yazar Alişan Kapaklıkaya, Aile İçi İletişim ve Olumlu Çocuklar konulu bir konferans verdi.

Mergan Alp konferans salonunda düzenlenen konferansa Kaymakam Ömer Sevgili, Belediye Başkanı Regaip Topuz ile ilçe protokolünün yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaymakam Sevgili, konferansa vatandaşların ilgisinin yoğun olduğuna dikkat çekerek ilçede bu tür etkinliklere devam edeceklerini söyledi.

Aile içi iletişimde yaşanan sorunlar ve çocuklara bakış açılarının nasıl değişebileceğine yönelik bilgiler veren Kapaklıkaya, esprili anlatımıyla beğeni kazandı.

Programın ardından yazar Alişan Kapaklıkaya, katılımcılara kitaplarını imzaladı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Köprübaşı'nda aile içi iletişim konferansı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Reuters'tan bomba Dağlık Karabağ iddiası: Türkiye ve Rusya gözlem noktası konusunda anlaşmazlık yaşıyor İYİ Parti'nin Kayseri ve Gaziantep teşkilatlarında 'Özdağ' istifaları: Partinin kuruluş ilkelerinden sapıldı Forkliftin altında kalarak vücudunun yarısını kaybeden genç, hayata tutundu Yasak Elma'nın Ender'i Şevval Sam, göğüs dekolteli elbisesiyle poz verdi Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, La Casa de Papel dizisinin kadrosuna dahil oluyor Demirtaş ve Kavala sözleri tepki çeken Bülent Arınç'tan yeni açıklama: Cumhurbaşkanı çok ağır konuştu, rencide oldum Türk gemisine baskın emrini AB Akdeniz Deniz Kuvvetleri verdi: Sabaha kadar beklediler Türk gemisine yapılan baskınla ilgili Cihat Yaycı'dan bomba yorum: AB Zirvesi öncesi karşı koz elde etmeye kalktılar ancak başaramadılar