Son Dakika Haberleri: Köprüdeki Tadilat Erdoğan'a Güzergah Değiştirtti

Köprüdeki Tadilat Erdoğan'a Güzergah Değiştirtti

4 ay önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan Üsküdar Kısıklı'daki evinden Atatürk Havalimanına geçerken, ilk kez Avrasya Tüneli ve devamında Sahil Kennedy caddesini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan  Üsküdar  Kısıklı'daki evinden  Atatürk Havalimanı'na geçerken, ilk kez o güzergahı kullandı.

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan  Ankara'ya gitti. Erdoğan evinden havalimanına geçerken ilk kez  Avrasya Tüneli ve devamında Sahil Kennedy Caddesi'ni kullandı.  Cumhurbaşkanı Erdoğan  Kısıklı'daki konutundan  Atatürk Havalimanı'na geçerken 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve devamında E-5'i kullanıyordu. Köprüdeki tadilat nedeniyle yoğun olan trafiği etkilememek için Erdoğan farklı bir yol kullandı.  Kısıklı'daki konutundan saat 12:30 sularında çıkan  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konvoyu  Acıbadem yönüne dönerek  Avrasya Tüneli yoluna girdi. Tüneli geçen konvoy Sahil Kennedy Caddesi'ni takip ederek havalimanına ulaştı.  Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindekiler TC- Ana uçağı ile  Ankara'ya hareket etti.

AVRASYA'YI 3. KEZ KULLANDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan  Avrasya tünelinin açılışını gerçekleştirdikten sonra  İstanbul içindeki iki farklı programına  Avrasya Tünelini kullanarak geçmişti. Bugün 3. kez  Avrasya tünelini kullanan Erdoğan, Havalimanına gitmek için ilk kez tüneli tercih etti.

CUMARTESİ GÜNÜ DE 2. KÖPRÜYÜ KULLANMIŞTI

Erdoğan Cumartesi günü de  Kısıklı'dan Tarabya'ya geçerken yine 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki yoğunluk sebebiyle  Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nü kullanmıştı.


Bonzai İçen Şoför, Direksiyon Başında Kendinden Geçti Firuz Kanatlı'nın Tabutundaki Kabe Örtüsü, Dikkatlerden Kaçmadı
Bekir Bozdağ'dan Korkutan Açıklama: 2019'a Kadar Pek Çok Kirli Operasyona Şahit Olacağız