- Köprüden Otoyola Düşen Motosiklet Sürücüsü Öldü - Son Dakika

- Köprüden Otoyola Düşen Motosiklet Sürücüsü Öldü

09.11.2019 10:57

- Köprüden otoyola düşen motosiklet sürücüsü öldüMOSKOVA - Rusya'da motosiklet sürücüsü motoruyla köprü üstünden geçerken virajı alamayarak otoyola uçtu.

- Köprüden otoyola düşen motosiklet sürücüsü öldü

MOSKOVA - Rusya'da motosiklet sürücüsü motoruyla köprü üstünden geçerken virajı alamayarak otoyola uçtu.

Rusya'nın başkenti Moskova'da meydana gelen trafik kazasında motosiklet sürücüsü feci şekilde can verdi. Motoruyla trafikte ilerleyen sürücü hızlı bir şekilde otoyolun üstündeki köprüye doğru yol aldı. Köprü yokuşunu aynı hızla çıkan sürücü tam köprünün üstüne çıktığında virajı alamadı. Ani manevra yapamayan sürücü köprünün kenarına çarptı. Motosiklet sürücüsü çarpmanın şiddetiyle motorun üstünden fırlayarak köprüden uçtu. Motosiklet ise köprüde kaldı. Köprüden fırlayan sürücü otoyolun ortasına düşerek feci şekilde can verdi. Yaşanan olayla ilgili Moskova bölge savcılığı tarafından soruşturma başlatılırken sürücünün cesedi morga götürüldü.

- Köprüden Otoyola Düşen Motosiklet Sürücüsü Öldü
- Köprüden Otoyola Düşen Motosiklet Sürücüsü Öldü
- Köprüden Otoyola Düşen Motosiklet Sürücüsü Öldü
- Köprüden Otoyola Düşen Motosiklet Sürücüsü Öldü

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel - Köprüden Otoyola Düşen Motosiklet Sürücüsü Öldü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Selçuk Bayraktar, Akıncı PT-3 ile yuvadan uçmadan önce son selfiesini çekti Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan İBB'nin mobil ekmek büfelerine yasak Meteoroloji'den 28 Ocak'ta İstanbul için kar uyarısı Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Sözde" ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu'nun adı bulvardan silindi Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu Bulgaristan'daki taşkın Edirne'ye su maymunlarını getirdi