Körebe Yine Moda! - Son Dakika

Körebe Yine Moda!

17.02.2012 15:21
Körebe Yine Moda!, System.String[]

Korebe, kullanımından işlevine kadar hayatına renk katmak isteyen herkesin ilgisini çekiyor.

Sosyalleşmeyi sanal ortamdan çıkararak yeni bir dönem başlatan korebe.com, "Yenile Hayatı" söylemiyle kullanıcılarını yeni insanlarla tanıştırarak etkinliklerde buluşturuyor.

Güvenle Sosyalleştiren Mobil Ağ

Her türlü mobil cihaza uygun bir sisteme sahip olan Körebe, kullanıcıların bilgisayar başına hapsolup, kim online kim değil diye düşünmemesi adına cep telefonlarından kullanım olanağı sağlıyor. "Sosyal DNA" analizi ile sadece karakter ve zevk uyumu değil, lokasyon açısından da size en yakın üyeleri görmenizi sağlayıp, onlarla eğlenceli, keyifli ve gerçek buluşma imkanı sunuyor.

Kullanıcıların güvenliğine büyük önem veren korebe.com, üye bilgilerinin tamamını gizlilik anlaşması ile koruma altına alıyor. Cep telefonuna gelen aktivasyon koduyla üyelik gerçekleştirilirken, korebe.com'a üye olmak ücretsizdir.

Körebe Yine Moda!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Körebe Yine Moda! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Hatay'daki patlamanın ardından ilk görüntüler geldi Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Araç alacaklar dikkat! Faizi sıfırladılar, işte otomobil markalarının kampanyaları