Son Dakika Haberleri: Körfez'deki Kültür Merkezi İnşaatı

Körfez'deki Kültür Merkezi İnşaatı

8 yıl önce

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Körfez'de çok amaçlı kültür merkezinin inşaatının devam ettiği bildirildi.

Körfez'deki Kültür Merkezi İnşaatı, System.String[]

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Körfez'de çok amaçlı kültür merkezinin inşaatının devam ettiği bildirildi.


Kocaeli Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, eğitici toplantıların yapılmasına imkan veren ve halk eğitiminde önemli rol oynayan kültür merkezlerinin yapımına devam edileceği kaydedildi. Belediyenin bu amaçla Kocaeli'deki tüm ilçelere kültür merkezi yaptığı, bu merkezlerden biri olan Körfez Kültür Merkezi'nin 2 bin metrekarelik kullanım alanlıyla halkın hizmetine sunulacağı belirtildi. Yapımı süren Körfez Kültür Merkezi'nde 500 kişilik düğün salonu ve 300 kişilik çok amaçlı salon ile 3 etüt salonu bulunacağı vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi:


"Ayrıca kültür merkezinde 2 adet grup çalışma salonu, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, idari ofisler ve 94 araçlık otopark olacak. Zemin katında kadın emeği satış reyonları, muhtarlık irtibat bürosu, zabıta hizmetleri birimleri, kiralık-ticari idari ofisler ve 500 kişilik düğün salonu yer alıyor. Merkezin 1. katında ise kadın eğitim ve çocuk etüt merkezi ile kütüphane, iki adet sinema ve seminer salonu hizmet verebilecek."


- KOCAELİ

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 02:05 Kaynak: AABornozlu haliyle video çeken Şeyma Subaşı, frikik vermekten zor kurtuldu
Meraklı vatandaşlar, cesedi görmek için demirlere tırmandılar A Milli Takım İzlanda'da saatlerce beklerken, İzlanda Milli Takımı beklemeden İstanbul Havalimanı'ndan geçti