Körfez'deki Kültür Merkezi İnşaatı - Son Dakika

Körfez'deki Kültür Merkezi İnşaatı

02.01.2012 14:05
Körfez'deki Kültür Merkezi İnşaatı, System.String[]

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Körfez'de çok amaçlı kültür merkezinin inşaatının devam ettiği bildirildi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Körfez'de çok amaçlı kültür merkezinin inşaatının devam ettiği bildirildi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, eğitici toplantıların yapılmasına imkan veren ve halk eğitiminde önemli rol oynayan kültür merkezlerinin yapımına devam edileceği kaydedildi. Belediyenin bu amaçla Kocaeli'deki tüm ilçelere kültür merkezi yaptığı, bu merkezlerden biri olan Körfez Kültür Merkezi'nin 2 bin metrekarelik kullanım alanlıyla halkın hizmetine sunulacağı belirtildi. Yapımı süren Körfez Kültür Merkezi'nde 500 kişilik düğün salonu ve 300 kişilik çok amaçlı salon ile 3 etüt salonu bulunacağı vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Ayrıca kültür merkezinde 2 adet grup çalışma salonu, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, idari ofisler ve 94 araçlık otopark olacak. Zemin katında kadın emeği satış reyonları, muhtarlık irtibat bürosu, zabıta hizmetleri birimleri, kiralık-ticari idari ofisler ve 500 kişilik düğün salonu yer alıyor. Merkezin 1. katında ise kadın eğitim ve çocuk etüt merkezi ile kütüphane, iki adet sinema ve seminer salonu hizmet verebilecek."

- KOCAELİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Körfez'deki Kültür Merkezi İnşaatı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Ukrayna ordusu, 5 Türk yapımı SİHA almayı planlıyor Prof. Dr. Bilal Eryılmaz koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti Son Dakika: Türkiye'de 26 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 174 kişi vefat etti, 29 bin 132 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Reform görüşmelerinin ilki yarın TÜSİAD'la yapılacak Son Dakika: Araç sahiplerine kötü haber! Motorine 28 kuruş zam Son Dakika: Türkiye ile Katar arasında 300 milyon dolarlık işbirliği anlaşması İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü