Korku ve Gerilim Filmi NEFRİN Ekibi Bartın'da! - Son Dakika

Korku ve Gerilim Filmi NEFRİN Ekibi Bartın'da!

16.08.2016 09:16
Korku ve Gerilim Filmi NEFRİN Ekibi Bartın'da!, System.String[]

Geçtiğimiz ay Bartın da yaşayan engelli yurttaşımız Mustafa Çalık'la konuşan yönetmen Irmak Gülşen Açıkgöz, önümüzdeki günlerde film oyuncu ve yapım ekibi olarak seni ziyaret edeceğim demişti.

Türkiye'nin ilk korku ve gerilim filmi kadın yönetmeni Irmak Gülşen Açıkgöz'ün çektiği NEFRİN sinema filmi oyuncuları Eylem Doğan, Aydan Çakır, Batuhan Yar, Yavuz Ketenci'yle filmin yapımcılığını üstlenen DSS Yapım yöneticileriyle birlikte bugün Bartın da sel felaketine maruz kalan yerleşim yerlerini, yurttaşlarımızı ve engelli Mustafa Çalık'ı ziyaret edecekler.

Bu sabah İstanbul'dan DSS Yapım çekim minibüsüyle yola çıkan ekip öğle saatlerinde Bartın da olacak.

DSS Yapımın tarafından çekimleri Kırıkkale de yapılan ve başrollerini Eylem Doğan, Metin Yüksel, Arda Kural, Batuhan Yar, Aydan Çakır,Yavuz Ketenci ve İzzet Çivril üstlendi. Nefrin sinema filminde Gülten Kesgin,Tuncay Çağıl, Ece Baykal, Zülfü Hamit Altın, Murat Ercanlı, Burak Savaş, Ferda Erişkin, Ahmet Çetin ve Yüksel Aydın yardımcı rollerde performanslarını sergiledi. Nefrin sinema filmi ekibi Bartın dönüşü Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş tarafından Düzce de ağırlanacak, film ekibi Düzce'yi gezecek.

Korku ve Gerilim Filmi NEFRİN Ekibi Bartın'da!

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Korku ve Gerilim Filmi NEFRİN Ekibi Bartın'da! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Uyku sorununun koronavirüs kapma riskini yüzde 250 artırdığı ortaya çıktı Son Dakika: Aşılama programının ikinci adımına geçiliyor! Huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak İçişleri Bakanı Soylu: Polis Arama Kurtarma Birimi'ni cuma günü başlatıyoruz Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu DSÖ'den koronavirüs aşısı açıklaması: Dünya feci bir ahlaki başarısızlığın eşiğinde Felç geçiren oyuncu Sabina Toziya, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı Yaptığı tespite gülerek karşı verilmesi Doğu Perinçek'i sinirlendirdi: Haddini bil, otur orada adam gibi