Son Dakika Haberleri: Korkut: Halkın Takdiri, Yerel Yönetimlerin Başarısını Artırır

Korkut: Halkın Takdiri, Yerel Yönetimlerin Başarısını Artırır

8 yıl önce

Kimse Yok mu Derneği Erzurum Şubesi yöneticileri, Andy-Ar Sosyal Araştırmalar Şirketi tarafından yapılan Yerel Yönetimler Performans araştırmasında en başarılı ilçe belediye başkanı seçilen Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut'u makamında ziyaret...

Korkut: Halkın Takdiri, Yerel Yönetimlerin Başarısını Artırır, System.String[]

Kimse Yok mu Derneği Erzurum Şubesi yöneticileri, Andy-Ar Sosyal Araştırmalar Şirketi tarafından yapılan Yerel Yönetimler Performans araştırmasında en başarılı ilçe belediye başkanı seçilen Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut'u makamında ziyaret etti. Kimse Yok mu Erzurum Şube Başkanı Yunus Polat, başarının takdir edilmesinin, yeni başarıları da beraberinde getireceğini düşündüklerini anlattı. Ziyaretten dolayı mutluluğunu dile getiren Korkut ise sivil toplum örgütleri tarafından takdir edilmenin zorlukları daha kolay aşma gücü verdiğini ifade etti.


Kimse Yok mu Derneği Erzurum Şubesi yöneticileri, Andy-Ar Sosyal Araştırmalar Merkezi tarafından yapılan geniş kapsamlı kamuoyu araştırmasında en başarılı belediye başkanı seçilen Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut'u makamında ziyaret etti. Şube Başkanı Polat, başarının çeşitli biçimlerde ödüllendirilmesinin başarıyı artıracağını belirtti. Polat, "Bizim görevimiz, halka hizmetiyle öne çıkmış bir belediye başkanını tebrik etmek, ondan daha fazlasını beklemek için teşvik etmektir." dedi. Kimse Yok mu Derneği Genel Sekreteri Atilla Yıldız ise yaptıklarıyla halkın desteğini ve takdirini arkasına alan bir belediye başkanının gerçek başarıyı yakalayabileceğini belirtti.


Başkan Korkut, amacın halka hizmet olduğunu, bunun için de her zorluğu kolayca yendiklerini söyledi. Korkut, "Benim için en sevindirici olan şey, halka hizmet için adanmışları, hizmetinde bulundukları kesimlerin takdir etmesi. Bu sonuç; hizmet için beni seçen vatandaşlarımızın nazarında yaptıklarımın onaylandığının, doğru olduğunu ifadelendirmektedir. Sivil toplum örgütlerinin de halkımızın konuşan yüzü olarak başarımı paylaşması beni mutlu etmiştir. Elbette ki daha fazla çalışmak, daha çok iş üretmek bizim borcumuz." diye konuştu.

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 04:38 Kaynak: CHAAvukatının bürosundaki görüntü, talihsiz genci ceza almaktan kurtardı
Talihsiz koca, karısının söylediklerine dayanamayıp kalp krizi geçirdi Abdurrahim Albayrak'tan Mbaye Diagne açıklaması!