Korkuteli Belediye Başkanı İşlek'e ziyaret - Son Dakika

Korkuteli Belediye Başkanı İşlek'e ziyaret

07.11.2019 18:38
Korkuteli Belediye Başkanı İşlek'e ziyaret, System.String[]

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek'i ziyaret etti.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek'i ziyaret etti.

Başkan İşlek, Öz'ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Cumhur İttifakı'nı ortak projelerle ilçede devam ettirdiklerini söyledi.

Öz ise seçimde ittifak yaptıkları kentlerde MHP'li belediyelere de nezaket ziyareti yaptığını aktardı.

Abdurrahman Öz, "Bizler her zaman beraberiz. Antalya için Korkuteli için genel merkez olarak elimizden ne gelirse desteğe hazırız. Yapılacak bir şey varsa biz de sizlerin emrine amadeyiz." ifadelerini kullandı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Korkuteli Belediye Başkanı İşlek'e ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yusuf Yazıcı'nın menajeri ayrılık sinyali verdi: Rekor ücretle transferi yakındır Azerbaycan ordusu Türkiye'yi unutmadı! Dağlık Karabağ'ın tepesine Türk bayrağı dikildi Nusret'in altın tozlu kahvesi sosyal medyayı salladı, takipçileri eleştirmekten geri durmadı Metrobüs sapığı 6 yıl hapisle cezalandırıldı Korona sırasını protesto etmek için soyunduğu iddia edilen adamın psikolojik rahatsızlığı olduğu ortaya çıktı Defne Samyeli'den şaşırtan çıkış: Anne olmak benim tercihim değildi Koronavirüsü dize getiren Avustralya'da 52 bin kişi rugby maçını tribünden takip etti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Yasaklara geri dönmek zorunda kalabiliriz, bıçak kemiğe dayandı