Korkuteli Belediye Başkanı İşlek'e ziyaret - Son Dakika

Korkuteli Belediye Başkanı İşlek'e ziyaret

07.11.2019 18:38
Korkuteli Belediye Başkanı İşlek'e ziyaret, System.String[]

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek'i ziyaret etti.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek'i ziyaret etti.

Başkan İşlek, Öz'ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Cumhur İttifakı'nı ortak projelerle ilçede devam ettirdiklerini söyledi.

Öz ise seçimde ittifak yaptıkları kentlerde MHP'li belediyelere de nezaket ziyareti yaptığını aktardı.

Abdurrahman Öz, "Bizler her zaman beraberiz. Antalya için Korkuteli için genel merkez olarak elimizden ne gelirse desteğe hazırız. Yapılacak bir şey varsa biz de sizlerin emrine amadeyiz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Korkuteli Belediye Başkanı İşlek'e ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Beyaz Saray'a veda eden Melania Trump'ın simsiyah giyinmesi dikkat çekti Son dakika! Donald Trump, başkanlığının bitmesine saatler kala Beyaz Saray'a veda etti Millonarios, Falcao'yu transfer etmek istiyor: Her gün formamızı giydiğini hayal ediyorum Son Dakika: Esnaf ve sanatkarlara yönelik gelir kaybı desteği ödemeleri bugün itibarıyla başladı Şarkışla Belediyesi'nde işçilerin maaşına yüzde 50 zam yapıldı Biden'dan 17 kritik karar! Aralarında Müslüman ülkelere yönelik seyahat yasağının kaldırılması da var 5 gün sonra ölü bulunan doktor, boynunun kırılması sonucu yaşamını yitirmiş Sevgilisinin acı haberini alınca hastane ortasında kalbine sıktı! Olayın detayları kafa karıştırdı