Koronavirüs Bilim Kurulu üyeleri, Çinli yetkililer ile görüştü - Son Dakika

Koronavirüs Bilim Kurulu üyeleri, Çinli yetkililer ile görüştü

5 gün önce

SAĞLIK Bakanlığı'nca, Koronavirüs Bilim Kurulu üyelerinin Çinli yetkililer ve bilim insanları ile video konferans toplantısı gerçekleştirildiği açıklandı.

Koronavirüs Bilim Kurulu üyeleri, Çinli yetkililer ile görüştü, System.String[]

SAĞLIK Bakanlığı'nca, Koronavirüs Bilim Kurulu üyelerinin Çinli yetkililer ve bilim insanları ile video konferans toplantısı gerçekleştirildiği açıklandı.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, 3 saat süren toplantıda, ülkeler arasında yeni tip koronavirüse ilişkin bilgi ve tecrübe paylaşımı yapıldığı bildirildi. Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Toplantı, Çinli yetkililer ve bilim insanlarının COVİD-19 hakkında yaptıkları sunumla başladı. Sunumun ardından Çin'e sorular yöneltildi. Soru-cevap yöntemiyle taraflar arasında bilgi ve tecrübe paylaşımı yapıldı. Hastalığın seyri, bilinen özellikleri, yaş gruplarındaki etkileri, hastalığa özel semptomlar, tanı yöntemleri, tedavi protokolleri, aşı çalışmaları, iyileşen hastaların durumu gibi konular ele alındı."

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ

---------------------------

-Telekonferanstan detay görüntüler

ANKARA,

Son Dakika

Koronavirüs tedbirleri kapsamında karantina uygulanan kent sayısı 19'a yükseldi
ABD'de koronavirüs kaynaklı ölen kişi sayısı Çin'i geçti Rüştü Reçber'in sağlık durumu hakkında eşinden açıklama: İnşallah daha iyi olacağız Ricardo Quaresma'dan Rüştü Reçber paylaşımı: Hayatının maçını kazanması için dua ediyorum