Koronavirüs hastası, hastane odasından ağlayarak yalvardı: Evde kalın - Son Dakika

Koronavirüs hastası, hastane odasından ağlayarak yalvardı: Evde kalın

İngiltere'de yeni tip koronavirüs teşhisiyle hastaneye kaldırılan Sharon Cook, henüz rahat nefes alamadığını ve konuşmakta zorlandığını ifade ederek, "İnsanların evde kalmanın ne kadar önemli olduğunu bilmelerini istiyorum" dedi.

İngiltere'de koronavirüs (Kovid-19) teşhisiyle hastaneye kaldırılan Sharon Cook, hastane odasından ağlayarak tüm dünyaya evde kalmamaları konusunda çağrıda bulundu. Cook yaptığı açıklamada, "İnsanların evde kalmanın ne kadar önemli olduğunu bilmelerini istiyorum, arkadaşlarınızı özleseniz bile dışarı çıkmaya değmez" ifadelerini kullandı.

Lincolnshire bölgesindeki Cherry Willingham kasabasında yaşayan Sharon Cook, 23 Mart'ta koronavirüs semptomları gösterdiği için hastaneye kaldırıldı. Tedavisi süren ve iyileşme aşamasında olan Cook, hastane odasındaki hasta yatağından insanlara seslendi.

"NE OLUR DIŞARIYA ÇIKMAYIN DEĞMEZ"

Sosyal medyada paylaştığı görüntü ile insanlara seslenen Cook, "Dışarıya çıkıp hızlıca bir görüntü kaydedeceğimi düşündüm. 23 Mart'tan beri KOVID-19 nedeniyle hastanedeyim. Testlerim pozitif çıktı ve şimdi daha iyiye gidiyorum" dedi. Cook, henüz rahat nefes alamadığını ve konuşmakta zorlandığını ifade ederek, "İnsanların evde kalmanın ne kadar önemli olduğunu bilmelerini istiyorum, arkadaşlarınızı özleseniz bile dışarı çıkmaya değmez. Şu anda hastane odasındayım ve nefes almak için mücadele ediyorum" diye konuştu.

'ÖLÜMÜ BİLE KABUL EDEBİLİRDİM'

Virüs nedeniyle ateşinin çıktığını ve bunun dayanılmaz bir şey olduğunu belirten Cook, "Ateşim vardı ve iki hafta boyunca kendimi çok hasta hissettim. Birisi beni öldürmek için bana enjeksiyon yapmak isteseydi bunu bile kabul edebilirdim. Çok kötüydü. Kovid-19 gerçekten korkunç çünkü nefes alamadığınız için hareket etmekte dahi zorlanıyorsunuz" dedi.

Ayrıca Sharon Cook, ailesine seslenerek, yakında eve döneceğini belirtti. Cook, "Gerçekten evi ve herkesi özlüyorum. Kendim için üzülüyorum. Benim tek uyarım insanların dışarı çıkmamasıdır, çünkü korkunç. En azından bunun üstesinden gelebiliriz ve yapmak istediklerimizi yapmak için vaktimiz olacak. Umarım yakında evde olacağım ve her şey yoluna girecek" diye konuştu.

Koronavirüs hastası, hastane odasından ağlayarak yalvardı: Evde kalın
Son Dakika: İngiltere'de koronavirüsten ölenlerin sayısı 2 bin 921'e ulaştı


Son Dakika

Cinsel ilişki fantezisi için tutulan iki adam ellerinde palalarla yanlış eve girdi Erdoğan'ın mesajı Yunanistan'ı çıldırttı: Türklerden eşi görülmemiş meydan okuma Siyahi Amerikalı Floyd'un öldürüldüğü Minneapolis'te göstericiler polis merkezini ateşe verdi Sırlar ortaya çıkıyor! Uçaktaki cinsel ilişki skandalında yeni detay Eylemleri bastırmak için uğraşan Trump hakkında bomba iddia: Hamile bıraktığı asistanını boğarak öldürdü Dünyadaki fiziki altınların dörtte biri New York Merkez Bankası'nın kasasında saklanıyor Korona engeline takılan doktor çift, çalıştıkları hastanede evlendi CNN muhabiri, Minneapolis'teki olayları anlatırken canlı yayında gözaltına alındı Hindistan'da erkek arkadaşıyla kaçan genç kıza meydan dayağı atıldı Rus milyarderler koronavirüs salgınından kurtulmak için Avrupa sahillerine kaçıyor Filmleri aratmayan görüntü! İki grup av tüfekleriyle sokak ortasında çatıştı ABD'de siyahi vatandaşın polis tarafından öldürüldüğü Minneapolis savaş alanına döndü Twitter, ABD Başkanı Donald Trump'ın tweetini şiddeti yücelttiği için gizledi Havacılık devi Boeing, koronavirüs salgınında 6.770 kişiyi işten çıkardı Sosyal medya kararnamesini imzalayan Trump, hem Twitter'a hem basına laf attı