Koronavirüs tedbirleri - Son Dakika

Koronavirüs tedbirleri

6 gün önce

Hazırlanan yemeklerin AŞ evinde paketlenmesi Yemeklerin görevliler tarafından dağıtımının yapılması Vatandaşların görevlilere teşekkür etmesi - MalatyaMalatya İl Hıfzıssıhha Kurulu, koronavirüs tedbirleri kapsamında, Vali Aydın Baruş başkanlığında toplandı.

Hazırlanan yemeklerin AŞ evinde paketlenmesi

Yemeklerin görevliler tarafından dağıtımının yapılması

Vatandaşların görevlilere teşekkür etmesi - Malatya

Malatya İl Hıfzıssıhha Kurulu, koronavirüs tedbirleri kapsamında, Vali Aydın Baruş başkanlığında toplandı.

Toplantıda Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleri ve mahalli idare birlikleri meclislerinin nisan, mayıs ve haziran ayı toplantılarının ertelenmesine karar verildi.

Battalgazi Belediyesince de her gün ilçenin belirli bölgelerinde kurulan pazar yerleri dezenfekte ediliyor. Pazarcı esnaflarına hijyeni sağlamak adına eldiven de dağıtan ekipler, esnafın dikkat etmesi gerektiği hususları anlatıyor.

Darende ilçesinde ise Es-Seyyid Osman Hulusi Efendi Vakfınca, evden çıkmayan yaşlılara sıcak yemek dağıtımına başlandı. Vakıf, günde 2 öğün ve 4 çeşit olarak hazırladığı sıcak yemekleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.

Kahramanmaraş

Koronavirüs tedbirleri
Son Dakika

Acılı adam, hamile eşinin hayatını kaybetmesine sebep olan koronavirüsü yendi
Karantinadan kaçan hasta: Sigara ve çay içemediğim için kaçtım Son Dakika: İspanya'da koronavirüs salgını sebebiyle hayatını kaybedenlerin sayısı 10 bini aştı İran Kasım Süleymani'yi unutmuyor! Trump elde ettikleri istihbaratı paylaşarak İran'ı uyardı