Koronavirüs testi pozitif çıkan berber karantinaya alındı (4) - Son Dakika

Koronavirüs testi pozitif çıkan berber karantinaya alındı (4)

11.05.2020 22:02
Koronavirüs testi pozitif çıkan berber karantinaya alındı (4), System.String[]

TEST SONUCU ÇIKMADAN İŞ YERİNİ AÇMIŞBurdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler beldesinde koronavirüs testi pozitif çıkan berber A.T.'nin, kendisine yapılan Covid-19 testinin sonucu belli olmadan bu sabah iş yerini açtığı belirlendi.

TEST SONUCU ÇIKMADAN İŞ YERİNİ AÇMIŞ

Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler beldesinde koronavirüs testi pozitif çıkan berber A.T.'nin, kendisine yapılan Covid-19 testinin sonucu belli olmadan bu sabah iş yerini açtığı belirlendi. Saat 10.00 sıralarında sonucun pozitif çıktığının tespit edilmesinin ardından ilgili makamların hemen harekete geçerek A.T.'nin iş yerini kapattırdığı ve Bucak Devlet Hastanesi'ne sevkini sağlayıp, karantina işlemlerini uyguladığı öğrenildi.

SONUCU BELLİ OLMAYANLARA İZİN VERİLMEDİ

Diğer yandan, A.T.'nin durumunun ortaya çıkması sonrası Burdur Valiliği'nin il genelinde teste tabi tuttuğu ve sonuçları belli olmayan diğer berber ya da kuaförlerin de iş yerlerini açmasına izin vermediği belirtildi.


Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Koronavirüs testi pozitif çıkan berber karantinaya alındı (4) - Son Dakika


Son Dakika

Ukrayna önce Türk SİHA'sı satın aldı sonra SİHA'ları yok edecek silah geliştirdi: Cobra-AntiDrone Vedat Muriqi'in Parma'ya attığı gol, resmi kayıtlarda rakip oyuncuya yazıldı Otobüs şoförü, bulduğu içi altın dolu çantayı sahibine teslim etti Survivor 2020'de ikinci olan Barış Murat Yağcı, şarkı çıkarıyor Meteoroloji uyardı: Kar yağışı İstanbul'a geri dönüyor Tarım ve Orman Bakanlığı: Bakanlığın, İBB'nin mobil büfeler ile ekmek satışını yasaklayan talimatı yoktur Prof. Dr. Hakan Oğuztürk: Aşı yaptıranlar hemen ertesi gün kısıtlamalardan muaf edilmemeli, en az 40 günlük bir süreç olabilir Mansur Yavaş'tan Ankara'da yaşayan EYT'lilere müjde: GSS primlerini ödemeye başlıyoruz