Koronavirüsü atlatan Tuvana Türkay: Ciğerimde bıraktığı hasar nedeniyle evden çıkmıyorum - Son Dakika

Koronavirüsü atlatan Tuvana Türkay: Ciğerimde bıraktığı hasar nedeniyle evden çıkmıyorum

05.11.2020 19:09

Geçtiğimiz günlerde koronavirüsü yenen oyuncu Tuvana Türkay, sağlık durumuna ilişkin açıklamalarda bulundu. Virüsün ciğerinde hasar bıraktığını belirten Türkay, "Evimden çıkmıyorum. Bu hasarın da kısa sürede geçeceğine inanmıyorum" dedi.

Yurtdışı tatilinin ardından İstanbul'a dönen Tuvana Türkay, iş nedeniyle bulunduğu kalabalık ortamdan ayrıldıktan sonra ateş ve öksürük şikayetiyle hastaneye başvurmuştu. Koronavirüs test sonucu pozitif çıkan güzel oyuncu,16 günlük karantina süreci sonrasında yapılan testinin negatife döndüğünü açıklamıştı.

"CİĞERİMDE HASAR BIRAKTI"

Koronavirüsü yenen Tuvana Türkay, sağlık durumuna ilişkin yeni açıklamalarda bulundu. Süreci çok zor geçirdiğini söyleyen ve takipçilerini uyaran Türkay, "Kendimi her şeyden sakınıp, çok dikkat ederken evimde virüse yakalandım. Hastalık sürecini çok ağır geçirdim. Şu anda testim negatif ama hastalığın ciğerimde yarattığı hasar ve tahribat nedeniyle evimden çıkmıyorum. Bu hasarın da kısa sürede geçeceğine inanmıyorum" ifadelerini kullandı.

Koronavirüsü atlatan Tuvana Türkay: Ciğerimde bıraktığı hasar nedeniyle evden çıkmıyorum
Tuvana Türkay'ın da koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı

Son Dakika Magazin Koronavirüsü atlatan Tuvana Türkay: Ciğerimde bıraktığı hasar nedeniyle evden çıkmıyorum - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Derbiyi kazanan Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'ı duygulandıran anlar: Hepsine teşekkür ediyorum Volkan Demirel'in eşi Zeynep, oyun havası eşliğinde spor yaptı ABD'deki kanlı baskından 3 gün önce "Kongre hedef olabilir" uyarısı yapılmış Trump'ı silip atacak! ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın ilk talimatları belli oldu Gelecek Partisi Ardahan İl Başkanı, eşini darbettiği iddiasıyla tutuklandı Erdoğan 'geçmiş olsun' dedi mi? Ahmet Davutoğlu ve Selçuk Özdağ'dan birbiriyle çelişen iki farklı açıklama Vodafone Park'taki dev derbide gülen Beşiktaş! Liderliğini devam ettirdi Üç kişinin hayatını kaybettiği korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı