Son Dakika Haberleri: Koroplast'la iftar sofraları renkleniyor:

Koroplast'la iftar sofraları renkleniyor:

3 yıl önce

Koroplast'la Refika'dan Hayatı Kolaylaştıran Ramazan Tarifleri

Koroplast'la iftar sofraları renkleniyor:, System.String[]

35 yıldır tüketicilerin hayatını kolaylaştıran Koroplast'ın yalnızca mutfakta değil, yaşamın her alanında hayatı kolaylaştıran çeşitli tüyoları kapsayan eğlenceli platformu www.hayatikolaylastirir.com ve Refika'nın Mutfağı'nın kurucusu, yemek kitabı ve gazete yazarı, tv programcısı Refika Birgül, Ramazan'da platformun ziyaretçileri için mutfağa giriyor. Koroplast ve Refika'nın hazırlayacağı Ramazan'a özel hayatı kolaylaştıran tarifler ile iftar sofralarınız renklenecek.

Aralarında İlham Veren Pideler'den Pestilli Kızarmış Dondurmaya kadar çeşitli lezzetleri kapsayan 30 farklı tarif, Ramazan'a özel olarak, 30 gün boyunca https://www.hayatikolaylastirir.com/ramazan-tarifleri bağlantısından takip edilebilinecek.

Haber Yayın Tarihi : 03.06.2016 10:24 Kaynak: BültenlerTartışma Yaratan Programın Ardından CNN TÜRK'ten Açıklama Geldi Arkadaşından Ödünç Aldığı 4 Milyon TL Değerindeki Ferrari'yle Kaza Yaptı! Olay Anbean Kameralara Yansıdı Meksika'da Vatandaşlar Hırsızlık Yaptığı İddia Edilen Kadınları Döverek Elbiselerini Kesti!