Son Dakika Haberleri: Koruculardan İl Jandarma Komutanına Ziyaret

Koruculardan İl Jandarma Komutanına Ziyaret

7 gün önce

Van Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ayhan Kahraman, ilçelerdeki güvenlik korucu başları ile birlikte Van İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan’ı ziyaret etti.

Koruculardan İl Jandarma Komutanına Ziyaret, System.String[]
Van Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı  Ayhan Kahraman, ilçelerdeki güvenlik korucu başları ile birlikte  Van İl  Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan'ı ziyaret etti.

Van Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı  Ayhan Kahraman, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ve ilçelerdeki güvenlik korucu başları ile birlikte  Van İl  Jandarma Komutanlığı'na atanan Tuğgeneral Yavuz Özfidan'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Başkan Kahraman, "Bugün  Van İl  Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yavuz Özfidan komutanımızı ziyaret ettik. Şehit ailelerimize, gazilerimize, derneğimize ve kahraman güvenlik korucularımıza göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı ve 1 ayda terörle mücadelede gösterdiği başarıdan dolayı şahsım, şehit aileleri ve kahraman güvenlik korucuları adına dünyanın en güzel ve anlamlı hediyesi olan ay yıldızlı bayrağımızı hediye ettik" dedi. - VAN

Kılıçdaroğlu'ndan Irak Tezkeresine İlk Yorum: İçeriğine Göre Karar Vereceğiz Çanakkale Açık Cezaevinde Yangın Çıktı
Son Dakika!... Hakkari'de Çatışma: 1 Asker Şehit, 4 Asker Yaralı MHP'den Tezkereye Tam Destek: Tam Kadro Gelip "Evet" Diyeceğiz