Köse'nin Sesi Gazetesi Web Sitesi Kuruldu - Son Dakika

Köse'nin Sesi Gazetesi Web Sitesi Kuruldu

13.01.2012 10:10
Köse'nin Sesi Gazetesi Web Sitesi Kuruldu, System.String[]

Köse'de aylık olarak yayımlanmaya başlayan Köse'nin Sesi Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Veysel Cebel, gazetelerinin web sitesini kurarak okuyucuları ile buluştuklarını söyledi.

Köse'de aylık olarak yayımlanmaya başlayan Köse'nin Sesi Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Veysel Cebel, gazetelerinin web sitesini kurarak okuyucuları ile buluştuklarını söyledi.

Cebel, yaptığı açıklamada, 2 yıl önce ilk defa Köse'de aylık olarak gazete çıkarmaya başladıklarını belirterek, "Günümüzde neredeyse bir yayın organı olmayan ilçemiz yok. Bu Köse ilçemiz için büyük eksiklikti. Bu eksikliği giderdik. Gazetemizin yayın hayatının ikinci yılında www.koseninsesi.com sitesi ile artık internet ortamında da okuyucularımız ile buluşacağız" dedi.

Sitenin internet ortamında Gümüşhane ve ilçelerinin haberleriyle okuyucuların karşısına çıktığını ifade eden Cebel, "Görevimizi en iyi şekilde yapmaya gayret içerisindeyiz. Edebi hassasiyet, fikri derinlik, ilmi çağdaş, ilkeli öz değerlerimize bağlı maneviyat yüklü çalışmaları okurlarımızla paylaşmanın sevincini yaşıyoruz" diye konuştu.

- GÜMÜŞHANE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Köse'nin Sesi Gazetesi Web Sitesi Kuruldu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Almanya, vaka artışı nedeniyle Türkiye'nin tamamını riskli bölge ilan etti Fransız milletvekili Reitzer'den Ermenistan'ın Azerbaycan topraklarını işgaline tepki Ermenistan, "bölge bazlı milis gruplar" oluşturup gerektiğinde de halkının mal varlığına el koyacak Ali Koç'tan dikkat çeken Gökhan Gönül sözleri: Para için gitti algısı içimi çok acıtmıştı Anketlere göre, seçime 6 gün kala Biden önde, Trump arayı kapatıyor CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Orman yangınında tahliye edilen fabrikanın önünde otomobiliyle hortuma kapılan kadının beli kırıldı Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı