Köşker'den Pazar Mesaisi - Son Dakika

Köşker'den Pazar Mesaisi

26.11.2012 09:06
Köşker'den Pazar Mesaisi, System.String[]

Başkan Köşker Barış'a konuk oldu.

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker pazar sohbetinde Barış Mahallesi sakinlerine konuk oldu. Mahalle sakinlerine sinevizyon eşliğinde sunum yaparak yeni hizmetlere ilişkin bilgi de veren Köşker, Barış'ın modern yaşam alanları ve parklarla donatılmış örnek ve modern bir mahalle olduğunu söyledi.

HEM SOHBET HEM DE SUNUM

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'den hafta sonu mesaisi. Başkan Köşker, pazar günü Barış Mahallesi sakinlerine konuk oldu. Mesaisinin büyük bir bölümünü halkın arasında ve onların sorunlarını, hizmetlere ilişkin önerilerini dinleyerek geçiren Başkan Köşker'den pazar mesaisi. Barış Mahallesi sakinlerine konuk olan Başkan Köşker, kentte devam eden hizmetlere ilişkin sunum yaptı, mahallelinin sorularını yanıtladı. Barış Mahallesi'nde bulunan bir sitede gerçekleştirilen sunuma Başkan Köşker'in yanı sıra Gebze Belediyesi başkan yardımcıları Nilay Ayran ve Ahmet Kisbet, başkan danışmanı Şakir Bitmez, Mahalle Muhtarı Erol Yıldız, birim müdürleri, Soylukent Konut Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Sayılır, yönetim kurulu üyeleri Salih Bostan, Ali Acar, Gebze esnaflarından Burhanettin Malkoç ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

BARIŞ ÖRNEK MAHALLE

Sunumunu hazırlanan sinevizyon gösterimiyle destekleyen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, "Faydalı bir pazar sohbeti için geldim. 'Gebze'nin her mahallesine eşit hizmet' parolasıyla kentimizi daha yaşanabilir şehir haline getirmeye çalışıyoruz. 3,5 yılda 10 yıllık hizmet vermenin mutluluğunu siz değerli hemşerilerimizle paylaşıyoruz" şeklindeki sözleriyle konuşmasına başladı. "Gebzeli hemşerilerimizden aldığımız güç ve Kocaeli Büyükşehir Belediyemizle uyum içerisinde kentimizi bölge bölge hizmetlerle donatıyoruz" diyen Başkan Köşker, Barış Mahallesi'nin modern yaşam alanları ve parklarıyla donatılmış örnek ve modern bir mahalle olduğunu söyledi.

BARIŞ'A HİZMET MÜJDESİ

Sunumunda Barış Mahallesi sakinlerine yeni hizmetler ve projelere ilişkin bilgi de veren Başkan Köşker, "Tatlıkuyu ve Barış mahallesinin kullanabileceği modern kapalı pazar yerinin planları çiziliyor. Artık siz değerli mahalle sakinleri modern pazar yerinden alışveriş yapacaksınız. İstasyon Mahallesi'ne kazandıracağımız ve projesi hazır olan bilim ve sanat merkezinden Tatlıkuyu Vadisi'nde de yapmak üzere kolları sıvadık" şeklinde konuştu. Gebze'nin her yerine eşit oranda hizmet vermek üzere yola çıktıklarını dile getiren Başkan Köşker, şehrin çehresinin hızla değiştiğini de sözlerine ekledi.

HİZMET ÖDÜL GETİRDİ

Atıl vaziyette olan Gebze Kent Meydanı'nı en kısa sürede tamamlayarak kentin hizmetine sunduklarını söyleyen Köşker, "Gebzelilerin buluşma adresi Gebze Kent Meydanı ile kentimiz 7/24 yaşayan bir şehir haline geldi. Bununla da yetinmedik. Görüntü kirliliğine neden olan trafoları yıktık ve yerlerine mini semt meydanları yaptık. Bu hizmetimiz Gebze'mize Altın Karınca Belediyecilik Ödülü kazandırdı. 100 yıllık Gebze Belediyesi tarihinde 50 park yapılmışken, 3,5 yıllık hizmet dönemimizde kentimizi 55 yeni park ve bahçeyle donattık. Çehresi hızla değişen ve gelişen Gebze'miz modern ve daha yaşanabilir marka bir kente dönüşüyor" dedi. Başkan Köşker, sunumunun ardından Barış Mahallesi sakinlerinin sorularını cevaplandırdı.

Köşker'den Pazar Mesaisi

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Köşker'den Pazar Mesaisi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İmamoğlu, İstanbul için düzenlenen koronavirüs toplantısını Bakan Koca'nın paylaşımından öğrendi Yusuf Yazıcı, Lille formasıyla Sparta Prag karşısında 3 gol attı Kütahya Valisi Çelik: Vaka sayısında önemli oranda artış var Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar