Kosmodisk Classic Set - HEDİYELİ - Son Dakika

Kosmodisk Classic Set - HEDİYELİ

17.02.2012 22:35
Kosmodisk Classic Set - HEDİYELİ, System.String[]

KOSMODISK® CLASSIC SET, uzmanlar tarafından omurga ve sırt bölgesindeki ağrıların azalmasına yardımcı olmak amacıyla, klinik olarak test edilmiş, ödüllü bir üründür.

Ard arda yapılan test sonuçlarına göre, sırt ağrılarında hissedilir oranlarda düzelme kaydedilmiştir. KOSMODISK CLASSİC SET, tam ağrı noktası üzerinde etki ederek, günlük hayat içinde çalışırken, dinlenirken, uyurken ve hatta egzersiz yaparken rahatlamanıza yardımcı olur.

Giyime elverişli ve pratik özgün sistemi sayesinde her vücuda kolayca ayarlanabilir. Kendi kendine çalışacak şekilde tasarlanan Kosmodisk mıknatıs ya da batarya gibi ilave bir enerji kaynağı gerektirmez. Kendine özgü şekli bozulmadan tutulduğu sürece Kosmodiskiniz verimli olacaktır.

Omurga için olan uzun kısım ve bel için olan kısa kısım olarak 2 parçadan oluşur. Geliştirilmiş elastik bağlantı sistemi, kolay kullanım ve konfor sunar.

Kosmodisk hipoalerjenik malzemeden yapılmıştır. Omurga nodülleri, omurganızı doğal bir biçimde sarar. Her bir nodül, omurganızın bir boğumuna denk gelecek şekilde gün içi aktivitelerinizde sırtınızı destekler ve akupunktur tekniğine benzer akupresür(accupressure) tekniğiyle sıkışan kasları rahatlatır.

Omurganızı doğru pozisyonda tutmanız için , bir osteopratisyen ya da fizyoterapistin parmakları gibi ince bir dokunuş ve nazik bir baskıyla, omurganız boyunca bir destek ve masaj etkisi sağlar. KOSMODISK masajının etkisi ile omurga ve çevresindeki kaslar ve kan dolaşımı harekete geçer. Geleneksel ve alternatif iyileştirme yöntemleriyle de birlikte ve başarıyla kullanılabilir.

KOSMODISK CLASSIC SET aşağıdaki parçalardan oluşmaktadır:

•Sırtınızın orta bölümüne, boylu boyunca oturan, sırt bölgesi için uzun kısım

•Beliniz için yapılmış olan kısa kısım

•Pamuklu saklama çantası

•+HEDİYE! Acıbadem Sağlık Paketi

•+HEDİYE!: Basit sırt egzersizleri kitabı

•+HEDİYE! We Care Dijital Baskül

Artık sınırlamalar ve acı olmadan aktif bir hayata adım atabileceksiniz.

KOSMODISK CLASSIC SET ile yeniden spora başlayabilir, dans edebilir, evinizle bahçenizle ilgilenebiklir, işinizde ağrılardan daha az şikayetçi olabilirsiniz.

Size aylık göndereceğimiz bültenimize de abone olmanızı yavsiye ediyoruz. Böylelikle, egzersiz, beslenme tüyoları alabilir, aktif yaşamınıza keyifle devam edebilirsiniz.

Kısıtlanmadan hayatınızı yaşamaya başlayın!Ayda 12,74 TL'ye ağrılarınızdan kurtulun! Memnun kalmazsanız 30 gün içinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz.

KOSMODISK CLASSIC Seti, hamileler, profesyonel sürücüler, hareketsiz çalışanlar, işçiler gibi sırt ağrılarına ve incinmelerine maruz kalma riski yüksek olan kişilere özellikle tavsiye ediyoruz.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kosmodisk Classic Set - HEDİYELİ - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın