Kosova'da "Delibal"A Yoğun İlgi - Son Dakika

Kosova'da "Delibal"A Yoğun İlgi

06.11.2017 18:03
Kosova'da

Kosova'da Yunus Emre Enstitüsü (YEE) tarafından, Kosova'nın kuzeybatısında yer alan İpek şehrindeki bir sinema salonunda "Delibal" adlı Türk filmi, sinemaseverlerle buluşturuldu.

Kosova'da Yunus Emre Enstitüsü (YEE) tarafından, Kosova'nın kuzeybatısında yer alan İpek şehrindeki bir sinema salonunda "Delibal" adlı Türk filmi, sinemaseverlerle buluşturuldu.

İpek YEE'den yapılan yazılı açıklamaya göre, İpek şehride Arnavutça altyazılı gösterilen filme sinemaseverler yoğun ilgi gösterdi.

Sinema salonunun herkesi alabilecek kadar kapasitenin olmadığından dolayı aynı gün ikinci bir gösterimin de yapıldığı belirtilen açıklamada, toplamda 450-500 kişinin filmi izlediği bildirildi.

Ayrıca, daha önce "Uzun Hikaye", "Yumurta", "Süt", "Bal", "Aşk Tesadüfleri Sever" gibi filmlerin de İpekli sinemaseverlerle buluştuğu belirtilirken, ileriki dönemlerde Kosova'nın diğer bölgelerinde de bu tür faaliyetlerin yapılacağı aktarıldı.

Yönetmenliğini Ali Bilgin'in üstlendiği ve başrollerini Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu'nun üstlendiği "Delibal" filmi Türkiye'de 2015'de vizyona girmişti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kosova'da 'Delibal'A Yoğun İlgi - Son Dakika


Son Dakika

Ünlü otobüs firmasında rezalet! Muavin, yan koltuğundaki genç kıza bakarak mastürbasyon yaptı Kontrolden çıkan otomobilin altında kalmaktan kıl payı kurtulan adam: Azrail ile karşı karşıya geldim Koronavirüse yenen 96 yaşındaki kadın: Gençlikte çok fazla pırasa, soğan ve yeşil biber yedim ABD eski Başkanı Obama, megafonla oy isteyerek Biden'a destek oldu Sağlık Bakanı Koca'dan 7 kritik il için gece yarısı paylaşımı: Vakalarda artış var, kurallara uyalım "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı