Kosova ile Rusya futbol takımları Avrupa'da eşleşemeyecek - Son Dakika

Kosova ile Rusya futbol takımları Avrupa'da eşleşemeyecek

19.10.2019 12:51

UEFA'dan yapılan açıklamaya göre, Kosova ve Rusya futbol takımları yeni bir karar alınıncaya kadar güvenlik risklerinden dolayı UEFA organizasyonlarında eşleşemeyecekler.

Kosova ile Rusya futbol takımları güvenlik risklerinden dolayı Avrupa kupalarında birbirlerine rakip olamayacak.

UEFA'dan yapılan açıklamada, "Kosova ve Rusya'nın takımları güvenlik riski sebebiyle yeni bir karar alınıncaya kadar UEFA organizasyonlarında eşleşemeyecekler." ifadesi kullanıldı.

Açıklamada ayrıca, 2021 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu'nda eşleşen iki ülke milli takımlarının maçlarının ise tarafsız sahalarda oynanacağı duyuruldu.

Kosova ile Rusya futbol takımları Avrupa'da eşleşemeyecek

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor Kosova ile Rusya futbol takımları Avrupa'da eşleşemeyecek - Son Dakika Spor

YORUMLAR (5)
  • Final Maçları Ne zaman ev sahiplerinde oynandı ki:: 7 kişide beğenmiş :D final maçları ev sahiplerinde yapılmıyorki zaten finale kadar giden yoldada eşleştirilmeyeceklerini söylüyorlar gayet mantıklı neyini anlamdınız :D Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Didier Drogba'yı yakalayan Falcao, eski G.Saraylı Elmander'in gol sayısına ulaşmayı hedefliyor İran medyası Fransa Cumhurbaşkanı Macron'u şeytana benzetti: Paris İblisi Trabzonspor yönetimi, teknik direktör Newton'ın yerine Abdullah Avcı'yı düşünüyor Usta tiyatrocu Hikmet Karagöz hayatını kaybetti Camideki görüntü İlber Ortaylı'yı kızdırdı: Bu ne zevksizlik Ermenistan'a üst düzey darbe! Dağlık Karabağ'ın sözde savunma bakanı cephede yaralandı Hatay saldırısını düzenleyen teröristlerin Amanoslar'a geldikleri paramotorlar ele geçirildi Patlama sonra kaçtığı yerde kıskıvrak yakalanan teröristi polise söyleyen görgü tanığı: Omuzunda tüfek vardı