KOTO Yönetim Kurulu Üyeleri İDEF'19 Fuarı'nı Ziyaret Etti - Son Dakika

KOTO Yönetim Kurulu Üyeleri İDEF'19 Fuarı'nı Ziyaret Etti

08.05.2019 12:13
KOTO Yönetim Kurulu Üyeleri İDEF'19 Fuarı'nı Ziyaret Etti, System.String[]

Savunma ve güvenlik alanlarında önemli bir tanıtım, pazarlama ve iş birliği platformu haline gelen IDEF'19 Fuarı, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde bu yıl 14. kez kapılarını açtı.

KOTO Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Barış, Yusuf Ziya Uludüz ve İbrahim Atalay'ın yer aldığı KOTO heyeti, dünyanın en büyük savunma sanayisi buluşmalarından olan, 576'sı yabancı 485'i Türk olmak üzere toplam bin 61 firmanın katılacağı Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı'nı (IDEF'19) ziyaret ederek hem Oda üyeleri için görüşmeler gerçekleştirdi

Açılış törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanı sıra, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, ve yabancı temsilciler de katıldı.

İŞBİRLİĞİ ADINA GÖRÜŞMELER

Fuarın ziyaretçileri arasında KOTO Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Barış, Yusuf Ziya Uludüz ve İbrahim Atalay da yer aldı. Fuarda, Oda üyeleri için görüşmeler gerçekleştiren KOTO heyeti, hızla gelişen savunma sistemleri hakkında bilgi alırken, Oda üyelerinin işbirliği yapabileceği konularla ilgili de temaslarda bulundu. KOTO heyeti, Aselsan Yönetim Kurulu Başkanı Prof Dr. Haluk Görgün ile de bir araya geldi. Prof. Dr. Haluk Görgün ile istişareler gerçekleştiren KOTO heyeti, Oda'nın çalışmalarıyla ilgili de bilgi aktardı. Aselsan standında Kocaeli Ticaret Odası heyetini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Prof. Dr. Görgün, Aselsan'ın çalışmalarıyla ilgili detaylı bilgi verdi.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel KOTO Yönetim Kurulu Üyeleri İDEF'19 Fuarı'nı Ziyaret Etti - Son Dakika


Son Dakika

Suudi Arabistan'ın Kızıldeniz kıyısındaki petrol tankerine bombalı saldırı Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir New York Times: Koronavirüs mutasyona uğradı, artık durdurulamaz hale geldi 7 yaşındaki Yağmur'a cinsel istismarda bulunup başını taşla ezerek öldüren sanığa 'iyi hal' indirimi ile 35 yıl hapis Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti Başbakan onayladı, Pakistan'da artık tecavüzcüler hadım edilecek Eski Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, doların neden yükseldiğini anlattı Türk ustanın ürettiği gümüş maskeler 1500 liradan, altın maskeler ise 20 bin liradan satılıyor
16:20