Kourtney Aldatıldı Mı? - Son Dakika

Kourtney Aldatıldı Mı?

22.11.2011 08:47
Kourtney Aldatıldı Mı?, System.String[]

Sosyetik güzel Kim Kardashian'ın ablası Kourtney Kardashian, uzatmalı sevgilisi Scott Disick'in yüzünden zor günler yaşıyor.

Sosyetik güzel Kim Kardashian'ın ablası Kourtney Kardashian, uzatmalı sevgilisi Scott Disick'in yüzünden zor günler yaşıyor. Disick'in ismi son olarak nişanlısından yeni ayrılan Kristin Cavallari ile anıldı. Disick, olayın gazetelerde yer almasından sonra açıklama yapmadı.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kourtney Aldatıldı Mı?
Kourtney Aldatıldı Mı?

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Kourtney Aldatıldı Mı? - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

İstiklal Caddesi'ne 7 bin kişi sınırlaması bugün başlıyor! 3 metrekareye bir kişi düşecek İsrailli ırkçı fanatikler kulüp hisselerini Birleşik Arap Emirlikleri alınca çıldırdı: İslam'a hakaret ettiler Fatih Altaylı'dan öğrencilerin KYK ve GSS borçlarına Suriyeli tepkisi: Böyle bir dertleri yok Ayakta bile duramayan kadının görüntülerine Valilikten açıklama: Hiçbir zaman uyuşturucu kullanmamış Son Dakika: Koronavirüs aşısında kimler öncelikli olacak? Bilim Kurulu, aşılamada 4 aşamayı belirledi Canlı yayında şoke eden itiraf! Evli ve 5 çocuk babası şahıs, 18 yaşındaki kızı alıkoydu Çin'de mezbahada 'sosis' yapılmak için bekleyen 40 köpek bulundu Oyuncu Melis Birkan'ın yeni mesleği şaşırttı! Hobisi işi oldu