Son Dakika Haberleri: Ünlü Şarkıcı Lionel Richie'nin kızı, Cinsel İlişki Bağımlısı Sevgilisiyle Yakalandı

Ünlü Şarkıcı Lionel Richie'nin kızı, Cinsel İlişki Bağımlısı Sevgilisiyle Yakalandı

8 ay önce İlandır

Ünlü şarkıcı Lionel Richie'nin kızı, cinsel ilişki bağımlısı olduğunu açıklayan Kourtney Kardashian'ın çocuklarının babası Scott Disick ile yat gezisinde samimi bir şekilde görüntülendi.

Kourtney Kardashian ile birlikteliğinden 3 çocuk sahibi olan 34 yaşındaki Scott Disick ile ünlü şarkıcı Lionel Richie'nin kızı olan Sofia Richie, Meksika'nın Puerto Vallerta sahillerinde çıktıkları yat gezisinde objektiflere takıldı.

KOURTNEY'E İKİZİ KADAR BENZİYOR

Bir dönem saçlarını sarıya boyatan 19 yaşındaki Sofia Richie'nin artık doğal haline döndüğü dikkat çekti. Richie'nin haliyle Disick'in eski sevgilisi Kourtney Kardashian'a ikizi kadar benzediği de görüldü.


BABASI SICAK BAKMIYOR

Bir dönem Justin Bieber ile yaşadığı kısa süreli aşkla konuşulan Sofia Richie'nin babası Lionel Richie, kızının cinsel ilişki bağımlısı olduğunu açıklayan Scott Disick ile ilişkisine onay vermemişti. Kızı ile sevgilisi arasındaki yaş farkına da dikkat çeken Lionel Richie, kızının başına bir şey gelmesinden korktuğunu anlatmıştı.

İkili böyle görüntülendi;


YORUMLAR


ABD Başkanı Trump'tan Türkiye'ye Bir Tehdit Daha: Ne Olacağını Göreceksiniz Bursa-Ankara Karayolunda 12 Araç Birbirine Girdi: Ölü ve Çok Sayıda Yaralı Var

Son Dakika! Türkiye ve Fransa, ABD'nin Uygulamalarına Karşı Birlikte Hareket Etme Kararı Aldı