Kovid-19 tedbirleri denetimi - Son Dakika

Kovid-19 tedbirleri denetimi

01.10.2020 14:36

Polis ekiplerinin toplu taşıma araçlarını denetlemesi Mersin Valisi Ali İhsan Su'nun esnafı denetlemesi Mersin Valisi Ali İhsan Su'nun konuşması Otobüste broşür dağıtılması - MersinMersin'de Vali Ali ihsan Su, İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne ve diğer ilgililerle Mezitli ilçesi Gazi Mustafa...

Polis ekiplerinin toplu taşıma araçlarını denetlemesi

Mersin Valisi Ali İhsan Su'nun esnafı denetlemesi

Mersin Valisi Ali İhsan Su'nun konuşması

Otobüste broşür dağıtılması - Mersin

Mersin'de Vali Ali ihsan Su, İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne ve diğer ilgililerle Mezitli ilçesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı'ndaki denetimlere katıldı.

Vatandaşları ve esnafı maske takma, sosyal mesafeye uyma ve hijyen kuralları konusunda uyaran Su, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kovid-19 tedbirlerine vatandaşların çok duyarlı olduğunu bildirdi.

Denetimlerle özellikle maske kullanımı, sosyal mesafeye uyma ve hijyen konusunda farkındalığı artırmak istediklerini belirten Su, "Bu anlamda ilimiz genelinde önemli bir duyarlılık ve farkındalık oluşmuş durumda. Ben bütün vatandaşlarımıza bu duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Hatay

Hatay Valisi Rahmi Doğan da Samandağ ilçesinde Nazım Hikmet Ran ve Cumhuriyet caddeleri ile Abdullah Cömert Parkı'ndaki denetimlere katıldı.

Doğan, denetimde esnaf ve vatandaşları sosyal mesafeye uymaları ve maske takmaları konusunda uyardı.

Vali Doğan'a Samandağ Kaymakamı Murat Kütük, Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz ile diğer ilgililer eşlik etti.

Denetimlerde ayrıca esnaf ve vatandaşa maske dağıtıldı.

Kovid-19 tedbirleri denetimi
Kovid-19 tedbirleri denetimi
Kovid-19 tedbirleri denetimi
Kovid-19 tedbirleri denetimi

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kovid-19 tedbirleri denetimi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunulan "Ekonomi ve hukukta reform" paketinde kritik başlıklar yer alıyor Joe Biden döneminde Türkiye-ABD ilişkisinin gidişatını beş başlık belirleyecek Kalp krizi geçirdiği düşünüldüğü için hastaneye kaldırılan kişinin sırtından vurulduğu anlaşıldı Süleyman Soylu'dan adalet isyanı: Anneme küfür eden alçak serbest, Bakan olsam ne yazar! Türkiye koronavirüs aşısında üçüncü adıma geçiyor Algı Eke'den magazin gündemini sarsan 'yasak aşk' itirafı: İğrenç bir şeydi Trump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdi, Biden anlaşmayı gözden geçirecek Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor