Köy okulu öğrencileri futsalda şampiyon oldu - Son Dakika

Köy okulu öğrencileri futsalda şampiyon oldu

6 gün önce

Diyarbakır'ın Çınar ilçesine bağlı Bağacık köyünde ortaokul öğrencileri, okullar arası futsal şampiyonasında birinci oldu.

Köy okulu öğrencileri futsalda şampiyon oldu, System.String[]

Diyarbakır'ın Çınar ilçesine bağlı Bağacık köyünde ortaokul öğrencileri, okullar arası futsal şampiyonasında birinci oldu.


Çınar kapalı spor salonunda 27 Aralık 2019'da başlayan turnuva, geçtiğimiz gün oynanan final müsabakası ile sona erdi. Final maçında Bağacık Ortaokulu öğrencileri, Yatılı Bölge Ortaokulu'nu yenerek turnuvayı şampiyon olarak tamamladı. Bağacık Ortaokulu öğrencileri antrenörü Hamdullah Aycan, tüm öğrencilerini kutladığını ve başarının çok çalışarak geldiğini söyledi.


Bağacık Ortaokulu Müdür Yardımcısı Menduh Güler ise bu tür etkinliklerin öğrencilerin öz güvenlerini arttırdığını söyledi. Güler, "Bu köyümüz Tranzonspor'a olan ilgisi ile biliniyor. Öğrenciler de bordo mavi formalarla mücadele ettiler. Turnuvada şampiyonluğa ulaştılar, kendilerini tebrik ediyoruz. Öğrencilerimizi desteklemeye devam edeceğiz" - DİYARBAKIR

Haber Yayın Tarihi: 16.01.2020 02:53 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

Metruk binada yaralı bulunan 8 yaşındaki Muhammed öldü! Dayısı ve bir köylüsü gözaltına alındı
İBB Ulaşım Daire Başkanı Mustafa Gürsoy, 1,5 ay sonra istifa etti Gümüşhane'de özel bir yurda kesilen 32 bin liralık doğal gaz faturası mahkemelik oldu Kansas State Üniversitesi - Kansas Üniversitesi maçında oyuncular arasında büyük kavga yaşandı

Son Dakika Haberleri