Köy Yolları Reflektörle Daha Güvenli Olacak - Son Dakika

Köy Yolları Reflektörle Daha Güvenli Olacak

06.01.2012 11:41
Köy Yolları Reflektörle Daha Güvenli Olacak, System.String[]

Acıpayam'a bağlı köy yollarının, yapılan yol çizgisi çalışmaları ve reflektörler yerleştirilerek daha güvenli hale geleceği bildirildi.

Acıpayam'a bağlı köy yollarının, yapılan yol çizgisi çalışmaları ve reflektörler yerleştirilerek daha güvenli hale geleceği bildirildi.

Denizli İl Genel Meclisi Üyesi Fikret Gümüş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Denizli İl Özel İdaresi'nin sorumluluk alanına giren köy yollarında, yol kenarlarına reflektörler yerleştirilmesi ve beyaz yol çizgileri ile sınırlarının belirlenmesi çini çalışma başlatıldığını kaydetti.

Yapılan çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte yolların özellikle gece yolculukları için daha güvenli hale geleceğini ifade eden Gümüş, "Özellikle dar ve virajlı olan köy yollarında gece yapılan yolculuklarında, yol kesiminin net olarak görülmesinde güçlük çekiliyordu. Artık sürücüler daha güvenle araçlarını kullanabilecekler" dedi.

- DENİZLİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Köy Yolları Reflektörle Daha Güvenli Olacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Ankaragücü, 4'ü futbolcu 5 kişi koronavirüs oldu Koca, boşanma davasının görülmesine yarım saat kala eşini bıçakladı Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı İYİ Parti'de FETÖ kavgası büyüyor! Ümit Özdağ'dan Akşener'e yanıt gecikmedi: Bombanın pimini çekenlere baksın Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı Kılıçdaroğlu parti grubunda Bahçeli'ye teşekkür etti: İktidarın rezilliği bundan iyi anlatılamazdı