Köyceğiz Balı Ege Yıldızları Spor Kulübü Milli Sporcuyla anlaştı - Son Dakika

Köyceğiz Balı Ege Yıldızları Spor Kulübü Milli Sporcuyla anlaştı

09.04.2021 08:27
Köyceğiz Balı Ege Yıldızları Spor Kulübü Milli Sporcuyla anlaştı, System.String[]

Kulüpten yapılan açıklamada, Kulübümüz U15 Milli Takım Sporcularından Ayşa Asya Tuzcuoğulları ile transfer sezonun son günü anlaşmaya varmış ve kadrosuna dahil etmişti.

8 yıldır Hokey oynayan 2018 yılında U15 Doğu Avrupa Şampiyonasında milli formayı giyen tecrübeli oyuncu, kulübümüz U16 ve Süper Lig takımlarında forma giyecek.

Ayşa Asya Tuzcuoğulları Aynı zamanda Oryantring , Kayak ve Bisikletli Oryantring'de Türkiye Şampiyonudurvemilli takımımızı temsil etmektedir denildi. Transfer ile ilgili konuşan Kulüp Başkanı Serkan Şen, Transferin gerçekleşmesi için bizlere destek veren hokeyin duayen ismi, eski Federasyon Başkanımız E.Barbaros Tuzcuoğulları'na teşekkür ederiz. Transferin Asya Tuzcuoğullarıve takımımıza hayırlı olması dileğiyle şeklinde konuştu.

Köyceğiz Balı Ege Yıldızları Spor Kulübü Milli Sporcuyla anlaştı

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Köyceğiz Balı Ege Yıldızları Spor Kulübü Milli Sporcuyla anlaştı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Neymar da eski F.Bahçeli Max Kruse'ye özendi, Neymar da eski F.Bahçeli Max Kruse'ye özendi, "Futbol yüzünden pokere vakit ayıramıyorum" dedi. Sınırda insanlık dramı! 20 düzensiz göçmen TIR'ın gizli bölmesinden çıktı Sınırda insanlık dramı! 20 düzensiz göçmen TIR'ın gizli bölmesinden çıktı Sihirli olarak bilinen mantarın depresyona iyi geldiği ortaya çıktı Sihirli olarak bilinen mantarın depresyona iyi geldiği ortaya çıktı Koronavirüs yüzünden 8 ferdini kaybeden aile, aşı önceliği istedi Koronavirüs yüzünden 8 ferdini kaybeden aile, aşı önceliği istedi Rusya'dan 53 yıl sonra bir ilk! Tank ve zırhlı araçlarına Rusya'dan 53 yıl sonra bir ilk! Tank ve zırhlı araçlarına "savaş boyası" sürdüler Ali Koç seçimde adaylığını koyacak, rakipler ise Aziz Yıldırım döneminden iki eski yönetici Ali Koç seçimde adaylığını koyacak, rakipler ise Aziz Yıldırım döneminden iki eski yönetici Sokağa çıkma kısıtlaması saatlerinde şehirler arası yollardaki araçlara izin belgesi ve muafiyet nedeni sorulacak Sokağa çıkma kısıtlaması saatlerinde şehirler arası yollardaki araçlara izin belgesi ve muafiyet nedeni sorulacak Tam 33 yıldır ara vermeden oruç tutuyor Tam 33 yıldır ara vermeden oruç tutuyor