Köyceğiz Kano'nun Başkenti - Son Dakika

Köyceğiz Kano'nun Başkenti

09.04.2012 16:23
Köyceğiz Kano'nun Başkenti

Köyceğiz'de düzenlenen Bahar Kupası Durgunsu Kano Yarışları sona erdi.

Türkiye Kano Federasyonu tarafından 7-8 Nisan 2012 tarihleri arasında Köyceğiz'de düzenlenen Bahar Kupası Durgunsu Kano Yarışları sona erdi.

2 gün boyunca Türkiye Geneli 10 dan fazla kulüp ve ferdi sporcularında katıldığı yarışamlarda Köyceğiz gölü bir kano cennetine dönüşürken Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu Turnuvayı takip edenler arasında idi. Turnuva sonunda dereceye girenlere ödüllerini, veren Hacıcaferoğlu, Köyceğiz Gölü'nün Kano sporu için son derece öenmli Merkezlerden birisi olduğunu söyleyerek bundan sonrada her türlü desteği vermeye devam edeceklerini söyledi.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
Marmaris'te denizin rengi kahverengiye döndü Marmaris'te denizin rengi kahverengiye döndü Menteşe Belediyesi ile Türkiye Sakatlar Derneği arasında protokol Menteşe Belediyesi ile Türkiye Sakatlar Derneği arasında protokol Fırtına nedeniyle oluşan dalgalar Köyceğiz Gölü'nü taşırdı Fırtına nedeniyle oluşan dalgalar Köyceğiz Gölü'nü taşırdı

Son Dakika Güncel Köyceğiz Kano'nun Başkenti - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement